Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

İKEA 2013 Kataloğu

Haberler 26 Temmuz, 13:55'de eklendi

Moda yenilenmesi firmalar için oldukça önem arz eden bir şeydir. Özellikle insanların giyimleri ve dekorasyon için talebe arz eden firmaların modayı takip etmekten ziyade modayı oluşturyor kapasitesinde olmaları gereklidir. Buradan hareketle bunu başaran firmalarında başarıya ulaştıklarını görüyoruz. Buna en iyi örneklerden bir firma kuşkusuz ikea.

Ev Dekorasyonunda modaya renk veren ve modaya yön veren nitelikte bir yıllık katalog, meşhur ikea kataloğu 2013 yılı için tanıtıldı, bizde bunu sizlere duyuralım dedik.

 

 

İkea he nekadar dünyanın mobilyacısı olarak bilinse de aslında bu yetersiz kalır. Hele ki mobilya’nın geleneklerle yoğrulan tasarımları göz önüne alındığında kalıplaşmış genellerin değiştirilmesi de zorlaşıyor. Bu anlamda İkea Türkiye gibi mobilya da iddialı ülkelerde kesinlikle zorlanıyor diyebiliriz. Sonuçta dikkatimizi çeken nokta ise ülkemizde ikea mobilya alma amacından çok ev dekorasyonu açısından mükemmel fikirler vermesi açısından rağbet görüyor.

 

 

Çünkü İkea ev gereçleri adına gerçekten çok pratik ve mükemmel çözümler sunuyor. Özellikle evlerini düzenleyenler için eksik parçaların doldurulması ve farklı aksesuar ihtiyaçlarının karşılanması için tercih ediliyor.

 

 

İkea katalogları yıllık bazda çıkıyor çünkü bir katalogta tüm yıla yetecek kadar yenilik bulma imkanı var. 2012’nin modası renkler anladığımız üzere 2013’e de etki edecek gibi. İkea’nın lanse ettiği 75 metrekare’ye kullanışlı ev yapabilme ideası yeni katalogunda da mevcut. Mutfak konusunda da iddialı modellerle gireceği kesin.

 

 

Kaynak : Home-Designing, kendilerine teşekkür ediyoruz…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,
 
Bumerang - Yazarkafe
 
İlk Yardım !

İlk Yardım !

0
0
1 Mayıs, 10:50
Çocuklar Da İletişim Sorunu !

Çocuklar Da İletişim Sorunu !

0
0
30 Nisan, 10:26
Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

Rahatlama Ve Dinleme Zamanı

0
0
29 Nisan, 14:28
Taşların Gücü !

Taşların Gücü !

0
0
28 Nisan, 11:35
Evinizde Bir Yazar Var !

Evinizde Bir Yazar Var !

0
0
26 Nisan, 13:14
Dekoratif Kabaklar !!

Dekoratif Kabaklar !!

0
0
25 Nisan, 17:48