Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Hürriyet Bumerang’la Mobdizayn daha güçlü

MobDizayn web dünyasında yerini sağlamlaştırırken bu aşamaya gelmesinin ardında yatan önemli sebepler vardı elbet. Öncelikle blogger altyapısı ile yayın hayatına başlamış olan mobilya ve dekorasyon web sitemiz özellikle özgün makaleler paylaşmayı hedeflemiş, bilgileri doğru ve tutarlı kaynaktan sergilemeyi amaç edinmiştir.

Hedefler doğrultusunda doğru ve faydalı bilgiler ana vizyonumuzu oluşturmaktadır. Şöyle ki web sitemizi ziyaret edenler çoğunlukla sorgulama ile gelmektedir ki bu sebeple sorguladığı şeyi Google Amca vasıtasıyla bizde bulmalıdır ve cevabını almadır. Hal böyle olursa ziyaretçimiz bu konu ile alaka duyarsa tekrar web sitemizi ziyaret etmek isteyecektir. Bu doğrultudan hareketle diyoruz ki paylaştığımız bilgiler özgün, tutarlı ve ihtiyaca cevap verebilir nitelikte olmalıdır.

Şu anki konuma gelmemizde bumerang’ın etkisi yadsınamaz bir gerçektir bizim için, öyle ki blogspot ekiyle üye olduğumuz bumerang hürlist indexi ile google bizi indexlemiş oldu. Hürlist indexleme anlamında katkı sağlarken bumerang gösterim konusunda katkı sağlıyordu.

Bu yazı da nerden çıktı diyecek olursanız ki duyar gibiyim, sadece teşekkür ve örnek teşkili mahiyetinde bir paylaşımdır. Eğer siz de yeni ve faydalı bir website açtıysanız bumerang’ı tavsiye ediyoruz .Teşekkürler…

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir