Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Home Ofis Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyon paylaşımlarımızda dikkat ettiğimiz nokta görsellerin ilham kaynağı olabilmesi ve dekoratif görsellik kazandırmasıdır. Bu yazımızda oldukça iyi düşünülmüş ve düzenlenmiş home ofis dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz.

home ofis dekorasyon (4)

Home ofis oldukça canlı görsellere sahip ve asıl amaç kullanışlılıkta tutulmuş. Asıl dikkat etmeniz gerekense bir önceki yazımızda değindiğimiz gibi pencere önüne masa yerleştirmesi kullanılarak daha fazla ışık sağlanmış.

home ofis dekorasyon (1)

Bu ev ofis düzenlemesi daha ciddi bir ortam sağlamakta ki bunu kullanılan ahşap malzeme ve koltuklardaki deri döşemeden anlayabilirsiniz.

home ofis dekorasyon (2)

Olabildiğine sade, olabildiğine ışık alan hoş bir mekan. Zaten uzun süreli çalışmadan ziyade kısa süreli program amaçlı bir çalışma odası olduğunu anlıyoruz.

home ofis dekorasyon (3)

Oldukça doğal bir mekan düzenlemesi daha. Doğallaık kumaş kaplı ofis koltuğu ve lükens masa ayaklarından gelmekte.Yine dediğimiz gibi hemen pencere önünde olması artık home ofis düzenlemeniz için size fikri angaje etmiştir diye düşünüyoruz.

home ofis dekorasyon (5)

Bu görselede ise programlı bir çalışma ofisi düzenlemesini görüyoruz. İlk amaç ofis çalışması ise bu tarzda bir düzenleme düşünülebilir ancak evde bir çalışma odası düşünüyorsanız bukadarına gerek yok.

home ofis dekorasyon (6)

Son görselimizde de yine ofis olabildiğine aydınlık ve masa tam pencere önünde. Genel anlamda dağınık görünüyor olsa da ofisin doğasında olan bir durum olduğu için es geçiyoruz. Sonuç olarak;

  • Home ofis te kullanacağınız alan bol ışık almalı.
  • Eğer mümkünse masa pencere önüne koyulmalı.
  • Açık renk tonları bilhassa beyaz ve yeşil motive edici ve huzur verici olacaktır.

 

 

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir