Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Halı ve Perde Ahengi

Merhaba,
Salonumun duvar rengi krem. konsol ve yemek masası ceviz, koltuklar bej ve kırlentleri mor yada mürdüm gibi tam rengini bilemiyorum. konsolu koyacağım duvarı gri duvar kağıdı yaptırdık sizce fon perdelerini hangi renk seçmeliyim? Soft renklerden gül kurusu gibi bişey olur mu kırtlentleride o renk yapsam? ve de halı rengi ne olmalı? şimdiden teşekkürler :)

Yasemin A.

Yasemin hanım öncelikle herşey gönlünüzce olsun dileklerimizle. Genel dekorasyonda renk kombinasyonunuzu çok beğendim. Bu konuyu dikkate aldığımızda perde ve halı tercihi yapmak hiçte zor olmayacak.

Bence bu mekanda gri tonları uygulamak güzel olacak hemen halı ve perde dekorasyonu ile ilgili örnek görselleri paylaşıyorum. Fotoğrafa tıklayarak büyük boyutlu görüntülemeniz mümkün.

Perdeniz için gri tonlar halınız için de benzer ve hatta siyah beyaz tonları kullanarak daha sofistike bir ortam yakalamanız mümkün. Mürdüm tonlarını da kullanabilirsiniz ancak benim tavsiyem bu şekilde olacak en nihayetinde karar sizsiniz ve sizin zevkleriniz olacaktır. Esen kalınız.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir