Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Güncel Dresuar Modelleri

Ev Dekorasyonu yerleşiminde yeni yeni gündemde olmaya başlayan holl ve giriş dekorasyonları’nda vazgeçilmes unsur olmaya başladı dresuar modelleri. Kullanım amacı görünüm ve zerafet katkısı sağlamakla birlikte holl de kolay ve hızlıca ulaşmamız gereken şeylerin toplandığı küçük ve yeni bir fiskos modeli aslında.

 

Dresuar modelleri’ni kullanım alanlarında fonksiynel ve fonksiyonel olmayan şeklinde ayırabileceğimiz gibi, klasik, avangard ve modern olarakta ayrım yapabilmekteyiz. Klasik bir dekorasyonda kıvrımlı hatlarda avangrad dresuar modelleri tercih edilirken, modern dekorasyon örneklerinde ise modern tarzda dresuar modelleri kullanılacaktır.

 

 Fonksiyonel dresuarlarda ise üst açılabilen kapak, storlu çekmece bölümleri ve katlanabilir aynalı modeller varolurken, fonksiyonel olmayan modellerde ise sadece göze hitab eden asimetrik yada kaplamalı modeller kendine yer bulacaktır.

Sezonun ve gelecek zamanların moda trendlerinden olmaya aday dresuarlar artık evlerimizin vazgeçilmezi olacak gibi duruyor..

Soru ve görüşleriniz için info@mobdizayn.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir