Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Google’ın Bilinmeyen Yönleri

Günümüzde internet kullanımı artık bir vazgeçilmez. İnternete girdiğimizde çoğumuz aradığımız kelimeyi bulmak için arama motoru Google’ı ziyaret ederiz. Peki Google bizlere arama motoru olmasının haricinde ne gibi sürprizler sunuyor? İşte Google’ın ilginç yönleri:

1)   Zerg Rush: Blizzard’ın ünlü strateji oyunu Starcraft’ta yer alan böceğimsi bir ırk olan Zerg’den adını alan bu son şakayı görebilmek için Google.com sayfasını açtıktan sonra arama kısmına “zergrush” yazıp beklemeniz yeterli oluyor. Daha sonra ‘’o’’ harfinden oluşan böceklere farenizi kullanarak vurmalısınız ki ekrandaki arama sonuçlarını böcekleriniz yemesin .

 

2)  Do a Barrel Roll: Türkçesi uçağın kendi ekseni etrafında dönmek olan bu kelimeyi yazarsanız kendinizi adeta bir gösteri uçağının içinde dönüyormuş gibi hissedebilirsiniz.

 

3)   Tilt: Kelimeyi yazdığınızda bilgisayar ekranınızın İtalya’daki pizza kulesi gibi eğildiğini göreceksiniz.

 

4)   Google gravity: ^Google gravity^ yazdıktan sonra kendimi şanslı hissediyorum seçeneğini tıklayın. Sayfadaki tüm öğelerin yerçekimine kapılıp yere düştüğü göreceksiniz. Ayrıca bu öğeleri fareniz yardımıyla istediğiniz yere fırlatabilirsiniz.

 

 

 

 

Ev Dekorasyonu siteniz MobDizayn web’de sadece dekorasyon değil, gündemde güncel ne varsa, faydalı ve yararlı içerikleride artık bulacaksınız. Evim şahane son bölümlerini yayınlayan web sitemiz sadece takipçileri için değil, web sitemizi ziyaret edenlerin faydalanmaları adına farklı ve yeni bilgiler bulabileceği bir web platformu yoluna doğru gidiyor..

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir