Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Fonksiyonel Avangard Koltuk

Klasik mobilyaların veliahtı avangard mobilya modelleri, aslına baktığımızda özellikle göze hitap eden ve görselliği önplanda tutan modeller olarak biliriz. Ancak yeni gelişen teknolojilerle birlikte artık avangard modeller ihtişamını kaybetmeden fonksiyonellik sunabilmektedirler.

Gündemimiz avangard bir koltuk takımı. Özellikle oturma rahatlığı için bir koltuğun oturum yüksekliği 40cm’i geçmemesi gerekmektedir. Tabi bu yükseklikte orutuma sahip bir koltuğa yatak sistemi monte etmek ve sandık yeri ayırmak oldukça zordur. Size sunacağımız modelde sandık yok evet ama klasik namını yere sermeden yatak olabilme özelliği sunabilmekte.

Özelliğinden bahsettiğimiz koltuk modeli fonksiyonelliğine rağmen görsel cazibesini okadar korumaktadır ki, klasik ya da provence ev dekorasyonu modellemesinde bile ihtişamıyla kendine yer bulabilecektir.

avangard koltuk

İncelediğimiz koltuk modelinin adı Zirve koltuk takımı. Model standardında iki adet üçlü ve iki adet berjer şeklinde kombine edilmekte. Görsel dialarında kadife kumaş kullanılmışken dilerseniz taytüyü silinebilen kumaşla da ürünü kaplatabilmeniz mümkün. Koltuk yeni çıkan makas sistemi ile modernize edilmiş dolayısı ile yeni sistem ile ürün zerafetini kaybetmiyor. Yanısıra koltuk oturum önlerinde ve sırt üstlerinde pile kullanılması, hem daha ağır durmasını sağlamış hem de sade durmasını kamufle etmiştir. Lükens ayakları yüksek bir ayak mesafesi sunarken, koltuk altının temizlenebilmesi açısından ev hanımlarının seveceği türden. Ürünü yatak olarak kullanabilmeniz için sırt kısmından hafif öne doğru bastıormanız yeterli. Yine kapatırken de sırt kısmını havaya kaldırdığınızda koltuk otomatik toparlanacaktır.

klasik yataklı koltuk

MobDizayn olarak model bizden tam not aldı. Yeni bir dekorasyon modellemesi düşüncesinde klasik avangard çizgileri prensip edinenler ayrıca fonksiyonalitefaktörünü’de arıyorsa şayetbu koltuk iyi bir seçim olacaktır.

Görüş ve Önerileriniz için info@mobdizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir