Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Fonksiyonel Avangard Koltuk

Koltuk Takımları 17 Eylül, 15:22'de eklendi

Klasik mobilyaların veliahtı avangard mobilya modelleri, aslına baktığımızda özellikle göze hitap eden ve görselliği önplanda tutan modeller olarak biliriz. Ancak yeni gelişen teknolojilerle birlikte artık avangard modeller ihtişamını kaybetmeden fonksiyonellik sunabilmektedirler.

Gündemimiz avangard bir koltuk takımı. Özellikle oturma rahatlığı için bir koltuğun oturum yüksekliği 40cm’i geçmemesi gerekmektedir. Tabi bu yükseklikte orutuma sahip bir koltuğa yatak sistemi monte etmek ve sandık yeri ayırmak oldukça zordur. Size sunacağımız modelde sandık yok evet ama klasik namını yere sermeden yatak olabilme özelliği sunabilmekte.

Özelliğinden bahsettiğimiz koltuk modeli fonksiyonelliğine rağmen görsel cazibesini okadar korumaktadır ki, klasik ya da provence ev dekorasyonu modellemesinde bile ihtişamıyla kendine yer bulabilecektir.

avangard koltuk

İncelediğimiz koltuk modelinin adı Zirve koltuk takımı. Model standardında iki adet üçlü ve iki adet berjer şeklinde kombine edilmekte. Görsel dialarında kadife kumaş kullanılmışken dilerseniz taytüyü silinebilen kumaşla da ürünü kaplatabilmeniz mümkün. Koltuk yeni çıkan makas sistemi ile modernize edilmiş dolayısı ile yeni sistem ile ürün zerafetini kaybetmiyor. Yanısıra koltuk oturum önlerinde ve sırt üstlerinde pile kullanılması, hem daha ağır durmasını sağlamış hem de sade durmasını kamufle etmiştir. Lükens ayakları yüksek bir ayak mesafesi sunarken, koltuk altının temizlenebilmesi açısından ev hanımlarının seveceği türden. Ürünü yatak olarak kullanabilmeniz için sırt kısmından hafif öne doğru bastıormanız yeterli. Yine kapatırken de sırt kısmını havaya kaldırdığınızda koltuk otomatik toparlanacaktır.

klasik yataklı koltuk

MobDizayn olarak model bizden tam not aldı. Yeni bir dekorasyon modellemesi düşüncesinde klasik avangard çizgileri prensip edinenler ayrıca fonksiyonalitefaktörünü’de arıyorsa şayetbu koltuk iyi bir seçim olacaktır.

Görüş ve Önerileriniz için info@mobdizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
Fonksiyonel Koltuk Modelleri

Fonksiyonel Koltuk Modelleri

0
0
6 Şubat, 14:06
Koltuk Seçimi ve Kumaş Tercihi

Koltuk Seçimi ve Kumaş Tercihi

0
0
11 Aralık, 16:25
Ev Dekorunda Modern Klasik

Ev Dekorunda Modern Klasik

0
0
11 Aralık, 13:53
Salon Dekoru Uzmana Sor

Salon Dekoru Uzmana Sor

0
0
11 Aralık, 13:30
Doğtaş Pearl Salon Takımı

Doğtaş Pearl Salon Takımı

0
0
24 Ekim, 10:11
En Baba Koltuk Modelleri

En Baba Koltuk Modelleri

0
0
18 Haziran, 17:58
2015 Chesterfield Koltuk Modelleri

2015 Chesterfield Koltuk Modelleri

0
0
18 Şubat, 13:33
Chester Yemek Odası ve Aksesuar

Chester Yemek Odası ve Aksesuar

0
0
17 Şubat, 16:49
Salon için Chesterfield

Salon için Chesterfield

0
0
12 Şubat, 17:46
Dekorasyon Sorunum

Dekorasyon Sorunum

0
0
10 Şubat, 14:44