Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Filli Boya Mimar Benim Uygulaması

Android, iphone, ipod touch yada ipad kullananların vazgeçilmezi Appstore uygulamaları bütün kullanıcılar için kolaylık sağlıyor şüphesiz. Ancak genelde uygulamalara baktıüımızda konumuzla ilgili bir bir program oldukça zor işte bu boşluğu Filli Boya’nın itunes’ta ücretsiz sunduğu Mimar Benim Uygulaması dolduruyor. Ev dekorasyonunda renk seçimi konusunda bahsettiğimiz renk seçimini programda önceden uygulama fırsatını yakalyın.

 

 

Peki Mimar Benim Ne İşe Yarar?

Uygulama içindeki fotoğrafları ya da çektiğiniz fotoğrafları uygulama içinde boyayabilme imkanı sunuyor. Dolayısyla boya seçiminden önce istediğiniz mekanın hangi renkte nasıl göründüğünü önceden simule etmiş oluyorsunuz. Görsellerde bulunana gölgelemeleri dahi kaybetmeden boyama yapabiliyorsunuz.

 

Sonuç olarak mekanda kullanmak için karar verdiğiniz rengi uygulamadaki kodu ile herhangi bayi den rengi talep edebiliyorsunuz. Program bizden 10 üzerinden 8 alıyor.

 

Programı Nereden İndirebilirim ?

Bu: http://itunes.apple.com/us/app/mimar-benim/id522765978?mt=8web ,  adresten indirebilirsiniz. Ev dekorasyonunun öncü sitesi MobDizayn takipçilerine güncel konuları ve bilgileri paylaşmaya devam ediyor.

 

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir