Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Evim Şahane Son Bölümü Subakar Ailesi

Subakar ailesi evim şahane programına katılan şanslı ailelerdendi çünkü programa katılmak isteyen okadar çok kişi varki bilseniz sizde bu düşüncemize hak vereceksiniz. Tabi sadece katılım şanlı olmak manasında değil çünkü evde yapılan yenileme dekorasyon çalışması da bir okadar şanslı dedirtecek nitelikte.

Evim şahane son bölümünde Yuhay Bey ve ekibi Subakar ailesi evindeydi ve evde kurulu düzen herzamanki gibi klasik aile tipi bir yerleşim planındaydı. Evim Şahane dekoratif dokunuşu evin dekoratif yapısını tamamiyle etkiledi.

 

 

Subakar ailesi evi ilk görselde gördüğünüz gibi klasik 2.5metrekare halı üzerinde deri orta sehpa ve mini tv sehpasından oluşan bir salon mevcut. Koltuk karşıdan bakıldığında hantal yataklı bir model gibi duruyor ancak mevcut dekor için uygun bir model.

 

 

İşte sizlere Ev Dekorasyonu sitemizde sürekli dile getirdiğimiz uygun hesaplarla evinizi yenileyebilme seçeneğini Evim Şahane ekibi çok güzel bir örnekle gösterdi. Mevcut koltuklara açık renklerde giydirme yapılınca hantal görüntü yerini konsept bir mağazadan alınmış koltuk hissiyatını uyandırdı. Bunu sizde evinizde yapabilirsiniz. Hatta tekli berjerleri koltuk kombinasyonu çiçekli desenlerle yaparsanız çok mükemmel sonuçlar çıkartabilirsiniz.

 

Şimdi Evim Şahane son bölümünün tamamı sizlerle keyifli vakitler geçirmeniz dileğimizle;

 

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir