İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Evim Şahane Son Bölüm Betül Sinoplu

Evim Şahane 26 Haziran, 07:38'de eklendi

Evim Şahane son bölümler serisine kısa bir aradan sonra devam ediyoruz. Son bölümde Betül Hanım’ın hayalleri gerçekleşti ve ev dekorasyonuna farklı çözümler sunularak hem alandan kazanıldı, hem de dekorasyon stili çok farklı bir görünüm kazandı. Şimdi hem bölümü sizler için burada paylaşalım hem de dekorasyonu birlikte analiz edelim.

 

Dikkat eden Evim Şahane programında yapılan en iyi şey, mevcut mekanlarda farklı çözümler üretebilmek ideasıdır. Bu anlamda bakınca maksat salt evi yenilemek değil aksine ev dekorasyonunu farklı çözümlerle yenilemektir. İlk dediğimiz durum söz konusu olsaydı eğer, katılımcılar haklarınca yeni ürünleri alırdı ve ekip sadece bu ürünlerin yerlerini değiştirirdi bu da bir bakıma nakliyevari bir sonuç doğururdu. İşte mesel bu değil, insan zevk dürtülerini harekete geçirerek dekorasyon sanatını eda etmektir.

 

Program katılımı için web sitemize yüzlerce mail geliyor ve katılmak isteyenlerin talebi genellikle yeni eşyalarla evlerini yenilemek maksatlı. Halbuki program misyonunda bu söz konusu değil “bizim analizlerimiz çerçevesinde”. Program ana amacı az bütçeyle, bir iki değişiklikle zihnimizdeki zevk pınarlarını kullanarak dekorasyon havuzunu doldurmak, yani evlerimizde dekoratif yenilikler yapabilmenin fikirlerini veriyor.

 

Bu çerçeveyle minyatür köşe koltuk takımlarıyla ve mekansal genişlik sağlayan mobilya çözümleriyle sizlerde evinizde farklı değişikler yapabilirsiniz. Size çok basit bir örnek verelim. Bir koltuğunuzu değiştirmek istiyorsunuz ve eskidiğini düşünüyorsunuz, yapacağınız şey çok basit. Günün modası çiçek desenli basma kilim tarzı kumaşlar. Ya da soft çiçek desenli kumaşlarda olabilir. Koltuğunuzu örtebilecek mikatrda alın ve koltuğunuza etrafı pileli kılıf giydirin. Bu bile değişim sağlayacaktır.

 

 

Evim Şahane son bölümüne bakacak olursak herzamanki gibi güzel bir dekorasyon biçimi uygulandı. Koltuk takımından modern bir köşe salon modeline geçiş sağlandı ve bütün dekorasyon moderniteye uygun düzenlendi. Özellikle çocuk odasında alışıla gelmiş ranza tipinden, çok amaçlı mobilya setine geçiş yapılırken duvar boyunca sağlanan ve duvara monte edilen masa yerden kazanım sağladı.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

0
0
6 Şubat, 19:58