Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane programına ara ara sizin talepleriniz doğrultusunda ve ilgimizi çeken dekoratif çalışmalarla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda 4 Şubat günü Esra Uğurboğan hanım’ın salon dekorasyon yenilemesini ele alıyoruz.

evim sahane salon dekorasyonu (4)

evim sahane salon dekorasyonu (3)

Hemen hemen her evde makul olan bir ev düzeni vardı önce, taa ki dekorasyon ekibi gelene kadar.. Mobilyalar klasik ama ev düzeni modern düzeydeydi çünkü klasik çizgilerden zerre eser yoktu.

Hem ekonomik hem de pratik çözüm olacak tv sehbası lcd için kullanılıyordu ancak biliyoruz ki lcd duvara monte edilirse ya da bir tv ünitesi ile kullanılırsa görsellik oluşur. Ekip hemen ikinci seçimi uyguladı ve ana renk lila güzel bir tv ünitesi dekorasyona takdim etti.

evim sahane salon dekorasyonu (5)

Son programlarda dikkat edersiniz ki ekip dekoratfi çalışmalarında kartonpiyer, duvar nişi ve alçıpan nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaya başladı. Ya taşlı duvar kağıdı ya da duvar paneli uygulamalrıyla çok iyi işler çıkardı. İşte burda da görüyorsunuz ki tavandan masaya kuşak mükemmel prezentasyon oluşturdu…

evim sahane salon dekorasyonu (2)

Dekorasyon da bağlantı kurmak çok önemli birşeydir çünkü görsel açıdan zevki hale gelir ve tamamlayıcılıkla hoş bir görüntü sağlar. Siz de evinizde değişikliklerde ürünle mekanın bağımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

evim sahane salon dekorasyonu (1)

Evim şahane ekibi dekorasyonlarda görüldüğü üzere mecudu kullanmaya gayret ediyor. Koltuk kumaşları dekorasyona uygun kağlandı ve güzel bir görüntü oluşturdu. Ayrıca duvara tam boy bir panel mükemmel bir enstantene oluşturdu.

Mimar Selim Yuhay ve ekibini bir kez daha kutluyoruz..

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir