Evim Şahane Salon Dekorasyonu

By on 06 Şubat 2013

Evim Şahane programına ara ara sizin talepleriniz doğrultusunda ve ilgimizi çeken dekoratif çalışmalarla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda 4 Şubat günü Esra Uğurboğan hanım’ın salon dekorasyon yenilemesini ele alıyoruz.

evim sahane salon dekorasyonu (4)

evim sahane salon dekorasyonu (3)

Hemen hemen her evde makul olan bir ev düzeni vardı önce, taa ki dekorasyon ekibi gelene kadar.. Mobilyalar klasik ama ev düzeni modern düzeydeydi çünkü klasik çizgilerden zerre eser yoktu.

Hem ekonomik hem de pratik çözüm olacak tv sehbası lcd için kullanılıyordu ancak biliyoruz ki lcd duvara monte edilirse ya da bir tv ünitesi ile kullanılırsa görsellik oluşur. Ekip hemen ikinci seçimi uyguladı ve ana renk lila güzel bir tv ünitesi dekorasyona takdim etti.

evim sahane salon dekorasyonu (5)

Son programlarda dikkat edersiniz ki ekip dekoratfi çalışmalarında kartonpiyer, duvar nişi ve alçıpan nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaya başladı. Ya taşlı duvar kağıdı ya da duvar paneli uygulamalrıyla çok iyi işler çıkardı. İşte burda da görüyorsunuz ki tavandan masaya kuşak mükemmel prezentasyon oluşturdu…

evim sahane salon dekorasyonu (2)

Dekorasyon da bağlantı kurmak çok önemli birşeydir çünkü görsel açıdan zevki hale gelir ve tamamlayıcılıkla hoş bir görüntü sağlar. Siz de evinizde değişikliklerde ürünle mekanın bağımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

evim sahane salon dekorasyonu (1)

Evim şahane ekibi dekorasyonlarda görüldüğü üzere mecudu kullanmaya gayret ediyor. Koltuk kumaşları dekorasyona uygun kağlandı ve güzel bir görüntü oluşturdu. Ayrıca duvara tam boy bir panel mükemmel bir enstantene oluşturdu.

Mimar Selim Yuhay ve ekibini bir kez daha kutluyoruz..

About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

2 Comments

 1. SEVİNÇ ATİLLA

  30 Mayıs 2013 at 15:49

  DEKORASYON FİKİRLERİNİZ ÇOK GÜZEL SİZDEN İSTEĞİM BUNLARIN YAKLAŞIK MALİYET HESAPLARI YENİ ÇIKAN DUVAR BOYALARI VE TEKNİKLERİ-PERDE MODELLERİ
  -FAYANS VE DEKORASYONDA KULLANABİLECEĞİMİZ AKSESUARLAR İLE BUNLARI TEMİN YERLERİ FİKİR ALABİLECEĞİMİZ İÇ MİMARLARA ULAŞMA KONUSUNDA DA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

  • Editör

   31 Mayıs 2013 at 11:47

   Öncelikle yorumunuz için çok teşekür ediyoruz.
   Düşüncelerinize kesinlikle katılıyoruz ve bu doğrultuda takipçilerimizin talepleri sizin dileklerinizle paralel.
   Bu konuda Mimar Selim Yuhay bey ile iletişime geçtik bununla birlikte Yayın haklarına sahip olan ekiple de iletişime geçip gerekli izinleri aldıktan sonra Evim Şahane ile ilgili programı destekleyen, web ortamında kendilerine pr oluşturacak paylaşımlarda bulunma isteğimiz sözkonusu.
   Geri dönüşler olumlu olursa mobdizayn.com sitemiz de Evim Şahane programındaki dekorasyon çalışmalarının nasıl ve hangi materyallerle gerçekleştiği konusundaki soruları cevaplar nitelikte makaleler yazmayı umut ediyoruz.

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın