Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Evim Şahane Salon Dekorasyonu

Evim Şahane, Salon 6 Şubat, 19:58'de eklendi

Evim Şahane programına ara ara sizin talepleriniz doğrultusunda ve ilgimizi çeken dekoratif çalışmalarla paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda 4 Şubat günü Esra Uğurboğan hanım’ın salon dekorasyon yenilemesini ele alıyoruz.

evim sahane salon dekorasyonu (4)

evim sahane salon dekorasyonu (3)

Hemen hemen her evde makul olan bir ev düzeni vardı önce, taa ki dekorasyon ekibi gelene kadar.. Mobilyalar klasik ama ev düzeni modern düzeydeydi çünkü klasik çizgilerden zerre eser yoktu.

Hem ekonomik hem de pratik çözüm olacak tv sehbası lcd için kullanılıyordu ancak biliyoruz ki lcd duvara monte edilirse ya da bir tv ünitesi ile kullanılırsa görsellik oluşur. Ekip hemen ikinci seçimi uyguladı ve ana renk lila güzel bir tv ünitesi dekorasyona takdim etti.

evim sahane salon dekorasyonu (5)

Son programlarda dikkat edersiniz ki ekip dekoratfi çalışmalarında kartonpiyer, duvar nişi ve alçıpan nimetlerinden fazlasıyla yararlanmaya başladı. Ya taşlı duvar kağıdı ya da duvar paneli uygulamalrıyla çok iyi işler çıkardı. İşte burda da görüyorsunuz ki tavandan masaya kuşak mükemmel prezentasyon oluşturdu…

evim sahane salon dekorasyonu (2)

Dekorasyon da bağlantı kurmak çok önemli birşeydir çünkü görsel açıdan zevki hale gelir ve tamamlayıcılıkla hoş bir görüntü sağlar. Siz de evinizde değişikliklerde ürünle mekanın bağımlı olmasını sağlayabilirsiniz.

evim sahane salon dekorasyonu (1)

Evim şahane ekibi dekorasyonlarda görüldüğü üzere mecudu kullanmaya gayret ediyor. Koltuk kumaşları dekorasyona uygun kağlandı ve güzel bir görüntü oluşturdu. Ayrıca duvara tam boy bir panel mükemmel bir enstantene oluşturdu.

Mimar Selim Yuhay ve ekibini bir kez daha kutluyoruz..

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

SEVİNÇ ATİLLA 30 Mayıs 2013

DEKORASYON FİKİRLERİNİZ ÇOK GÜZEL SİZDEN İSTEĞİM BUNLARIN YAKLAŞIK MALİYET HESAPLARI YENİ ÇIKAN DUVAR BOYALARI VE TEKNİKLERİ-PERDE MODELLERİ
-FAYANS VE DEKORASYONDA KULLANABİLECEĞİMİZ AKSESUARLAR İLE BUNLARI TEMİN YERLERİ FİKİR ALABİLECEĞİMİZ İÇ MİMARLARA ULAŞMA KONUSUNDA DA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Editör 31 Mayıs 2013

Öncelikle yorumunuz için çok teşekür ediyoruz.
Düşüncelerinize kesinlikle katılıyoruz ve bu doğrultuda takipçilerimizin talepleri sizin dileklerinizle paralel.
Bu konuda Mimar Selim Yuhay bey ile iletişime geçtik bununla birlikte Yayın haklarına sahip olan ekiple de iletişime geçip gerekli izinleri aldıktan sonra Evim Şahane ile ilgili programı destekleyen, web ortamında kendilerine pr oluşturacak paylaşımlarda bulunma isteğimiz sözkonusu.
Geri dönüşler olumlu olursa mobdizayn.com sitemiz de Evim Şahane programındaki dekorasyon çalışmalarının nasıl ve hangi materyallerle gerçekleştiği konusundaki soruları cevaplar nitelikte makaleler yazmayı umut ediyoruz.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
Salonda Kırlent Seçimi

Salonda Kırlent Seçimi

0
0
15 Mart, 14:49
Ünite Koltuk Kombini

Ünite Koltuk Kombini

0
0
9 Mart, 09:05
Salonda Renk Tonlamaları

Salonda Renk Tonlamaları

0
0
29 Ocak, 18:18
Salon Dekorasyon Sorunu

Salon Dekorasyon Sorunu

0
0
25 Ağustos, 08:58
Duvar Dekoru ve Halı Seçimi

Duvar Dekoru ve Halı Seçimi

0
0
9 Temmuz, 19:16
Salon Kanepe Mobilya Uyumu

Salon Kanepe Mobilya Uyumu

0
0
9 Temmuz, 10:08
Salonda Natüralizm

Salonda Natüralizm

0
0
23 Şubat, 19:08
Salon Dekoru Yerleşimi

Salon Dekoru Yerleşimi

0
0
28 Ocak, 18:02