Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Evim Şahane Filiz Sarıkaya

Evim Şahane son bölümde Filiz Sarıkaya’nın salonunu yani yaşam odasını dekore ederek daha da yaşanılan bir moderniteyle buluşturdu. Modern dekorasyon konseptinde dizayn edilen hazırdaki salon iyice yorulmuş görünüyordu. Salondaki köşe klasik kadife kumaşla kaplıydı ve yastık dikimi düğmeli olmasına rağmen minderler büzülmüş duruyordu. Büyükçe bi yemek masası klasik bir tv sehpası mevcuttu. Avize, halı ve lambaderler bunların devamı niteliğindeydi.

Ancak ev dekorasyonu uzmanı ekip güzel bir iş çıkardı ve mevcut köşe takımını dinamik yeni moda kumaşlarla kapladı. Tv sehpasını daha modern bir göürünüme kavuştururken mükemmel bir orta sehpa ile genel prezentasyopnu tamamladı.

 

 

Evim Şahane bölümlerinden, daha doğrusu dekorasyonlarından en beğendiklerim arasında diyebilirim. Son olarak değişen masa da oldukça yeridneydi çünkü genel açık renk kombinasyonuna beyaz renkte masa iyi bir tamamlayıcı unsur oldu. Ayrıca köşe koltuk minderlerdeki kumaş desenlerini gözardı etmemek gerekiyor şimdiden favorilerimiz arasında.

 

Evim Şahane Son Bölüm Filiz Sarıkaya:

 

 

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir