Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Evim Şahane Çok Güzel Bir Banyo Dekorasyonu

18 Ocak Pazartesi günü yayınlanan programında Evim Şahane ekibi çok güzel bir banyo dekorasyon örneğini bizlere sundu ve hemen web sitemizde paylaşalım istedik. Yeni sezonda dekorasyon çalışmalarında ekip farklı ve kendine özgü bri dekorasyon anlayışı yakaladı. Bu anlayış modern ve tamamlayıcı dekoratif bir çalışmayı bizlere sunuyor.

evim şahane dekor

banyo dekorasyonu evimşahane (5)

İşte son programda da Özge Taşkıran‘ın banyosunu bu anlayışla dekore eden mimari ekip çıtayı biraz daha yukarıya çıkardı diyebiliriz. Tabi bunda şanslı ev sahibesinin şaşırması olağan bir sonuç oldu çünkü neredeyse residence görsel akustiği banyo da yakalandı diyebiliriz.

evim şahane banyo (2)

banyo dekorasyonu evimşahane (10)

İlk halinde banyo karmaşık bir görüntüde ama çok da kötü değildi. Tabi gözü yoran büyük etken ekibin yaptığına ters olarak banyo için alınan malzemelerin ve kullanılan metaların zamanla farklı şeyler kullanılmasından kaynaklı.

2013 Dekorasyon trendlerinde farklılıklar ve özelleştirme formasyonları hakim. evinizde dolaplarda uyguladığınız özel tasarım mobilyaları burada olduğu gibi banyo da da uygulayarak başarıyı yakalayabilirsiniz.

evim şahane banyo (3)

banyo dekorasyonu evimşahane (11)

O halde siz bir odanızı ya da banyonuzu dekore etmek için bir bütçe ayırıyorsanız bütünlüğe özen gösterin ve metaları yerinde kullanın.

Yere dikkat !.. ;)

evim şahane banyo (4)

banyo dekorasyonu evimşahane (3)

Bununla birlikte banyo kapısı, klozet, duşakabin, lavabo ve çamaşır makinesini kaplayan tezgah ve özel mobilya bir bütünlük arz ederek mükemmel bir sonuç çıkartıyor.

Banyo da taş lavabo dekorasyon çalışmalarınızda çok işe yarayacak, burada olduğu gibi.. Dekorasyonda taş, granit mermer kullanabileceğiniz gibi burdaki gibi ahşap görünümlü doğal bir görünüm sunarken beyazla kombin edildiğinde daha göz alıcı olacaktır.

evim şahane banyo (5)

banyo dekorasyonu evimşahane (4)

Bir önceki dekorasyon çalışmalarında da gördüğümüz kuşak çalışması banyo da duvardan tavana fayansla kurgulanırken, yerinde kullanılan niş örneği de hem dekoratif görsellik kazandırıyor hem de yerden tasarruf sağlıyor.

banyo dekorasyonu evimşahane (7)

banyo dekorasyonu evimşahane (8)

Ev dekorasyonu düzenlemelerinde önemli olan ihtiyacınızı belirleyip ona uygun çalışma yapabilmeniz ve aksesuarlarla tamamlamanızdır.

banyo dekorasyonu evimşahane (9)

Dekorasyonda klişeleşmiş düşünceler ön yargılarımızla birleşince farkı yakalayamama sıkıntısı yaşamaktayız. Programda bilinen yanlış tabular aynı balyozla kırılan duvarlar gibi yıkılmakta.

  • Önce banyo da duvar kağıdı uygulamasını gördük
  • Daha sonra yine banyo da laminat parkenin nekadar güzel durduğunu…
  • Duvar kuşaklarının her mekanda kullanılabileceğini…

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir