Evim Şahane Aylin Karayeğer Salon Dekorasyonu

Yazar 09 Ocak 2013

Evim Şahane programında dekoe edilen evlerin özellikle ilgimizi çeken bölümleri web sitemizde inceliyoruz bildiğiniz gibi. Bu yazımızda başlıktada okuduğunuz Aylin hanım’ın salon dekorasyonu düzenlemesini paylaşıyoruz.

evim şahane salon dekorasyonu (12)

Bu bölümde masa koltuk bir arada kullanılan yaşam odası modern bir salon dekorasyonu tarıyla ihtişamlı bir görünüme kavuştu. Bir önceki incelememizde 4 ocak taki Evim Şahane Salon dekorasyon uygulamasına nazire yaparcasına benzer konseptte ancak daha vutgulu bir peyzaj hakim oldu.

evim şahane salon dekorasyonu (15)

Aslında özgün kullanım ve dizilimde ev dekorasyon olarak fena değildi sadece koltuk takımı renkleri demode görünüyordu ancak tarz ve çigisel olarak koltuk takımından modern beğenilir bir koltuk çıkacak havası vardı, işte bunu Ekip sezon kumaşarıyla güzelce başardı…

evim şahane salon dekorasyonu (14)

Belki koltuk renkleri beyaz yerine kahve tonlarında da seçilebilirdi ancak genel dekorasyon stilinde hakim renklere tezatlık oluşturacaktı ayrıca zaten mevcut üzerinde farklı şeyler meydana getirebilme yetisini anlatan program olabildiğine eldekileri kullanmak istedi sonuçta ortadaki ahşap klasik çizgilerde orta sehpaya kombini daha da vurgulamak için beyaz rengi tercih etti diye düşünüyoruz.

Pufta ve kırlentlerde kullanılan baskı desenli kumaşlar ise renk kombinasyonuna oldukça uyum sağladı.

evim şahane salon dekorasyonu (2)

İşte bu.. Dekorasyonun mimari tecrübesini konuşturan köşe , gerçekten çok güzel oldu.. Ekibi takdirle izliyoruz ayrıca tavana kuşak kartonpiyer ve masayla bütünleşen duvar kuşakta çok akıllıca ve modernitenin uç noktasıydı.

Şimdi özgün çalışmanın eşsiz görselleri ile sizi başbaşa bırakıyoruz..

Mobdizayn web sitesi sizlerin desteği ile sürekli büyüyor. Günlük 1000 kişiyi aşkın ziyaretçilerimiz ile yükselen trendimiz daha 2 haftalık 200 kişiyi bulan Facebook takipçilerimiz ile daha da güçleniyoruz. Siz dekorasyonla ilgileniyor ve kendinizi tanıtmak istiyorsanız bu platformda yayın yapabilir yazar olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için info@mobdizayn.com ya da mobdizayn@hotmail.com adresinden direkt olarak irtibata geçebilirsiniz. Esen kalın..

Yazar Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

8 Comments

 1. sema

  11 Ocak 2013 at 14:40

  Bu ekip çok iyi işler çıkarıyor.

  • Editör

   11 Ocak 2013 at 14:45

   Kesinlikle.

 2. şeker

  11 Ocak 2013 at 14:40

  Artık bizim eve de gelin bizim evide düzenleyin Yuhay bey

  • Editör

   11 Ocak 2013 at 14:45

   Umarız dilekleriniz olur ve ekip size de uğrar.

 3. güşah

  11 Ocak 2013 at 14:43

  Kaç oldu başvuru formunu dolduruyorum arayan yok soran yok resmi başvuru formu nereden olacak.

SİZ DE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>