Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Evim Şahane Aylin Alioğulları

Evim Şahane programı yeni bölümlerini elimiz erdiğince sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Paylaşırken dekorasyon çalışmları ve yeni düzenlemeler hakkında bir nebze olsun fikrimizi de beyan ediyoruz. Ev Dekorasyonu çalışmalarına ışık tutan bir program olan Evim Şahane bu bölümde Aylin Hanım’ın evinde güzel bir değişiklik yapıyor.

Aylin Hanımın evine baktığımızda doğallık ve mütevazilik söz konusu. Klasik sıcak kanlı Türk insanını yansıtan ev dekorasyonunda değişimde kolay olmasa gerek çünkü alışılagelmişleri değiştirmek kolay olan bişey değildir. Tabi her bölümde başarılı iş çıkaran Yuhay Bey ve ekibi bu evde de başarılı bir iş çıkardı.

Aslına baktığımızda program formatı gereği bütçenin eşya tasarrufu katılımcıya ait. Dolayısıyla katılımcı, gönüllü kişi evi için yeni malzemeleri, eşyaları kendi zevkine göre alıyor. Bu genel dekorasyon prensiplerini değiştirebilecek etkiye sahip olabilir ancak Evim Şahane ekibinin yaptığı en başarılı şeylerden birisi işte bu.. Yani mevcut varolanları başarılı bir şekilde kombine etme…

 

 

 

Evim Şahane Son Bölümü İzleyin;

2 Yorum

Bir Cevap Yazın