Evim Şahane 18 Mart Yatak Oda Dekorasyonu

By on 19 Mart 2013

Programın ve mimari ekibin bütün dekoratif çalışmaları başarılı ancak göze hitap etmesi açısından derecelendirecek olursak belkide 18 Marttaki Semra Akbulut’un yatak odası dekorasyonu en gösterişli olanıydı diyebiliriz.

yatak odası

evim şahane

Yatak odası mekansal düzeyde yeterince genişti ancak standart gardrop-şifonyer karyola kullanılması odadaki boşluğun giderilmesini sağlayamamış ve kısır bir görünüm doğurmuştu. Bu noktayı fırsat bilerek Selim Yuhay bey iyi düşündü ve gardrop yerine giyinme odası tercih etti.

Tabi ilk akla gelen giyinme odasının nereye konumlanacağıydı ancak ortaya panelle bölüm kullanması, önünü raf ile beslemesi ve arkada kalan kısmı giyinme odası olarak değerlendirmesi çok iyi bir sonuç çıkarttı ortaya.

semra hanım giyinme odası

yatak oda dekorasyonu

şifonyer

Dekorasyonda avangard metalar ve pembe ağırlıklı bir renk senfonisi oluşturuldu. Bu çizgileri jozefin ayaklarında ve şifonyer aynası ile kuluplarında ve karyola başucunda görmek mümkün.

Sürekli bahsettiğimiz gibi çizgilerin daha iyi vurgulanması adına ışık oyunlarından faydalanuldı ve lambader ile spot kullanıldı. Jozefin avangarda yakışır kadife kumaşla kaplandı ve mekanda doğallık kazandırılması adına yeşillik kullanıldı.

evim şahane yatak oda

yatak odası

Son olarak Semra hanım ve ailesine yeni evlerini iyi kullanmalırını diliyoruz Evim Şahane ekibinin başarılarının devamını diliyoruz, esen kalın..

About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

One Comment

  1. Burcu Akkoç

    19 Mart 2013 at 21:45

    çok beğendim.

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın