Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Evde Deniz Kokusu Var!

Yazı iple çektik ve sonunda deniz, kum, güneş üçlüsüne doyacağımız koskoca bir mevsim var önümüzde. Aslında deniz tutkunları için bu keyfi dört mevsim yaşamak da mümkün! Evinizde deniz ve marin etkisini her daim hissetmek istiyorsanız size Coastal stil dekorasyonu önerebilirim.

  

  

Gelelim bu dekorasyon stilinin olmazsa olmazlarına… Yaşam alanlarına aydınlık, ferahlık katan bu stilde mavi, beyaz ve krem tonları hâkim. Marin temalarında bu renklere mercan kırmızısını da dahil edebilirsiniz. Mavi veya lacivert beyaz çizgili döşemelik kumaşlar, uçuş uçuş keten perdeler, beyaz veya açık renkli ahşap mobilyalar, deniz temasını güçlendirecek çapa, dümen, halat, balık, deniz kabuğu, istiridye, denizyıldızı formlarıyla oluşturulmuş aksesuarlar Coastal dekorasyonun vazgeçilmez öğelerindendir.

  

  

Rahat, huzurlu ve sportif bir görünüm sağlayan bu stilin evinizde her mevsim deniz esintisi yaratacağını söyleyebilirim. Mobilyalarınız Coastal stil için yeterince açık renk değilse döşemelik kumaşlarınızı açık mavi ve bej tonlarında kullanarak yine aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Deniz kokusunu evinizin her köşesinde içinize çekmek için marin temalı aksesuarlardan bolca yararlanabilir, yaratıcılığınızı kullanarak bu dekorasyon stiline kendinize özgü bir yorum katabilirsiniz.

  

  

  

 

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir