Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Ev Dekorasyonuna El Dokunuşu

MobDizayn.com sitesi dekorasyon adına faydalı bilgiler sunarken farklı deneyimler de kazandırıyor. Bu makalemizde Ev dekorasyonunda tamamlayıcı ürün olarak kullandığımız süs eşyalarından farklı bir el işi modelini sunuyoruz. Bize oldukça ilgi çekici geldi ve sizin de ilgi duyacağınızı düşündük.Oya ve dantel örnekleri herkezin bildiği genel kullanımda süs eşyalarıdır. Genellikle elbecerisi gerektirir ve vitrin, konsol gibi alanlarda kullanılır. Özellikle gelenekten gelen bir nitelikte yapıya sahipsek yeni evlenecekler ve ilgi duyanlar için el işi dantel takımları vazgeçilmez dekorasyon örnekleridir.Ancak bu yazımızda görsellerde de göreceğiniz gibi örnekler, farklı bir el işi modeli. El işi salt ipliklerden değil boncukların dizilmesi ile şekillenen bir oluşuma sahip.

 

 

 

 

 

Görüldüğü üzere boncuklar küçük top ve küçük uzun şeklinde olmaktadır ve yuvarlak boncuklar şekli oluştururken ara geçişi sağlamaktadır. Görünüş itibari ile çok zarif olan oya ve dantel örneklerine göre daha gösterişli ve ilgi çekici özelliktedir. Ayrıca boncuk renkleri değiştirilerek vitrin takımlarınızla kombinasyon da sağlayabilirsiniz.

Standart özelliklerde vitrin takımı 12 parçadan oluşmakta ancak bu talebe ve ölçülere göre değişebilmektedir.

MobDizayn web sitesi olarak farklı ve bir okadar da güzel bir dekorasyon örneğini sizlere sunduk. Eğer ilgileniyorsanız bu örneklerden sipariş verebilir satın alabilirsiniz. Düşünceleriniz ve siparişleriniz için mail gönderebilirsiniz. En kısa zamanda cevaplanacaktır.

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir