Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Ev Aydınlatmaları

Bazı küçük detaylar vardır evi daha şık gösteren ve öne çıkaran. Onlar aslında gizli kahramanlardır ve dikkatli bakılmadığı sürece görünmezler. Neyimi kastediyoruz elbette avize ve abajurları.

abajur2

Evin dekorları ile uyum sağlayabilen ve bazen ortamdaki havaya sıcaklık ya da daha sert bir görüntü katan avizeler için aslında seçim yapmak kolay gibi görünse de bir hayli zordur. Beğendiğiniz ve tasarım olarak almak istediğiniz avizeler çok pahalı olabilir. Aslın da işin sırrı çok pahalı avizeler ve abajurlar almak değil,. Ortamı doğru kullanabilmektir.

Abajur3

avize3

abajur5

Sizler evlerinizde dekorasyon yaparken ve özellikle resim ve çerce ve kullanımları çok fazla yapıyorsanız, resimlerin üzerine mutlaka aplikler yerleştirmeyi unutmayınız. Hem loş bir ortam yaratabilir hem de resimlerin daha çok ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında ise mümkün olduğunca fazla aydınlatmalı bir avize alın ve arzu ettiğiniz kadarını yakmayı sağlayın.

lamba dekorasyon

Bir evde kullanılabilecek en güzel başka bir dekor ise abajurlardır. Evin mimarisine göre modern, ahşap ya da tasarım abajurlar gerçek anlamda hem hava katar hem de özellikle kış aylarında daha fazla romantizm sağlarlar.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir