Etiket: el işi

Minik Dokunuşlar !

Evinizdekileri değerlendirin. Sizlerde minik dokunuşlarla çocuklarınızın odalarını sevimli hale getirin. Uçuşan rengarenk kelebekleri sizlerde lambalarınıza uygulayarak odalarınıza sevimlilik katabilirsiniz.
Read More

Sihirli Eller Mutfakta

Mutfakların vazgeçilmez aksesuarları. Yeni evlenen çiftelerimizin gözdesi olan ürünümüz mutfaklarda gözleri kamaştırıyor. Çifterimze özel tasarlanan bu ürünümüz sizlerinde muftakların da yer alarak göz kamaştırsın.  
Read More

Evlerinize El Emeğinizi Katın

Evleriniz için elbette birçok alışveriş yapacaksınız ama en özel parçalar çoğu zaman sizin ellerinden çıkan ürünlerdir. Bunların arasında kendinizin kumaşını aldığı ve tasarımını yaptığı kılıflar ya da masalarınızda
Read More

Sevimli Kuzu

İnsanoğlu eğer boş durmazsa ve sürekli beynini bir şeylerle meşgul ederse hayal gücünde sınır tanımayacağı bir gerçek. Çok basit malzemelerle çok basit işlemlerle oldukça farklı şeyler çıkabiliyor bazen.
Read More

Nakış İpiyle Çiçek Yapalım

Bu sefer dekorasyonun bir parçası olan el sanatları-el işi bir işlemi sizlerle paylaşıyoruz. Kreatif düşünce yapısında olan hanımların el becerilerini kouşturarak yaptığı birbirinden güzel süs eşya ve işlemelri
Read More