En Güzel Bahçe Mobilyaları

By on 03 Nisan 2012

Malumunuz bahar geldi ve bunun ardı mevsimlerde bir değişim olmazsa yaz, içinizi ferahlatan baharın yumuşak serin esintisiyle yazın tatlı sıcaklığı genel dekorasyon anlayışımıza da yansıyor hiç şüphesiz. İmkan zenginliğinde olanlar evlerinin bahçelerini çiçeklerin süslediği gibi dekoratif malzemelerle süslerken yine baş köşede ana meta bahçede de mobilyalar olacak.

Mekansal olarak bahçe dekorasyonu belki de en zevkli olanıdır diyebiliriz. Güneş pozitif enerjisini verirken doğa ve yeşilin huzurunu naif eşyalar ve mobilyalarla süslemek oldukça keyif verici bir iştir. Özellikle bahçeler için tasarlanan mobilyalar hasır örgü yapısıyla hem bahçenin mistik havasına uyarken hem de hava geçirgenliğiyle oturduğunuzda yazuı sıcağında terlemenizi engelleyerek ferah bir ortam sağlar.

 

Tabi bahçe mobilyası dediğimizde ilk bakışta bu ve benzeri ürünler aklımızda ve mağazalrda yer edine bilir ancak şimdi paylaşacağımız görsellerdeki bahçe mobilyaları biraz çizgi dışında…Hem fiyat olarak pahada hem de görsel şölende olan modeller, bizim oldukça hoşumuza gitti hadi buyrun bakalım,

 

bahçe dekor

 

bahçe dekorasyonu

 

garden furniture

 

bahçe dekoru

 

bahçe dekoru

 

garden decorating

 

Bahçe mobilyalarında teknolojik yapı malzemelerindeki gelişme büyük etki ediyor ancak fiyatlarının çok pahalı olmasının ana kaynağı el işçiliğinin fazla olması bu sebeple fabrikasyon üretime nazaran üretim sürecinin daha yavaş olmasındandır. İmkanlar dahilinde çimen yeşilliğine bürünen bahçenizi sadece askılık lambalar ve dekoratif taşlarla değil birbirinden şık hasır işlemeli bahçe mobilyaları da süslesin.

 

About Editör

MobDizayn web sitesi Editörü olarak makalelerimizi en özgün bir biçimde tecrübelerimizle ve tutarlı kaynaklardan yararlanarak yayımlıyoruz. Mobilyadaki tecrübemizi görsel zevkimizle buluşturuyoruz, MobDizayn'da keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...

3 Comments

 1. murat

  12 Nisan 2012 at 15:27

  baharı getirmişsiniz, siteniz çok güzel.

 2. abdullah

  19 Nisan 2013 at 18:23

  dekorasyonunuz harika ama fiyat yok

  • Editör

   19 Nisan 2013 at 18:52

   Evet bun modeller fikir sunması açısından tasarımını beğendiğimiz modelleri paylaştık ancak sponsorlu paylaşımlarda fiyatları da olacaktır, yorumunuz için teşekkürler.

Cevay Yazın Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook la Yorum Yapın