Duvar Dekoru ve Halı Seçimi

Soru: iyigünler ben pc sorun olduğu için fotograf gönderemedim ama koltuk takımım bu ortra sehpasıda var takım olarak aldım odam çok büyük değil  dikdörtgen şeklinde  sadece koltuk takımımla orta sehpamı koyabildim 3 tane boş duvarım diğer duvar boydan cam yalnız koltuk takımımın rengi fotorafta görünenden bir ton koyusu boş olan duvarlara ne yapabilirim birde halıda çok kararsız kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Fatma

Fatma hanım fotoğraflarınız bize ulaştı, gayet güzel bir odanız var güle güle oturmanız dileklerimizle.

Koltuklarınızda biraz retro havası var, orta sehpanız odanızı daraltmış gerekli değilse kaldırabilirseniz odanız ferahlayacaktır. Ayrıca koltuklarınız açık renklerde, duvarlarınız da açık renklerde olunca dekorasyonu vurgulayacak renk geçişleri sağlanamamış.

Duvarlarınıza kahve tonlarında objeler kullanabilirsiniz, koltuklarınız retroyu andırdığı için duvar tabaklarını değerlendirebilirsiniz. Ceviz ahşap kenarlı tablolar düşünebilir aynı şekilde aynalar kullanabilirsiniz.

Halınızı da açık renklerde düşünün ki küçük mekanı daha da aydınlık tutmaya çalışalım. Zemin rengi de koyu olduğu için açık renklerde halı doğru bir tercih gibi geliyor.

Facebook Yorumları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir