Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Doğtaş Dolce Belleza Salon Takımı

Ev Dekorasyonu ve Mobilya takipçilerimize yeni ve farklı ürünleri tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Doğtaş Mobilya’nın yeni modellerinden biri Dolce Belleza Salon Takımını inceliyoruz. Ürün gerçekten oldukça şık ve aynı zamanda sıtandartlar dışında bir farklılığa sahip…

Dolce Belleza gerçekten oldukça şık bir koltuk modeli. Model daha önce tanıttığımız Safa Mobilya’nın Şık Koltuk takımını andırır nitelikte ancak ikisi de gerçekten oldukça iyi tasarıma sahipler. Dolce Belleza Avngard‘a yakın bir tasarıma sahip aynı zamanda zarif duruşuyla da dikkat çekiyor.

 

doğtaş exclusive

 

Dolce Belleza Salon takımı, özellikleri itibariyle lükens ayaklara sahip. Model üçlü, ikili ve tekli kullanılabilirken josephine şeklinde de terci,h edilebilmekte. Ayrıca kaiptoneli kadife, klasik çizgileri tamamlayan ana unsurlardan. Modelin daha ayrıntılı görselleri için.

 

doğtaş salon takımı

 

Ürün oldukça güzel ve göze hitap eden bir model. Rahtlığı ve görselliği bir arada bulundurmak istiyorsanız ideal bir model. Dediğimiz gibi alternatif modelde bir talebiniz varsa şayet Şık koltuk takımını sizlere öneriyoruz. Şık Koltuk Takımı için.

(Not: Görsel örnek teşkili mahiyetindedir ve kopyalanması yasaktır. Ürün detaylı bilgileri ve fiyat bilgisi için Doğtaş web sitesini ziyaret edin.)

 

MobDizayn’da tanıtım yazısı yazrdırmak istiyorsanız, iletişim.

 
3 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir