Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Doğallığın Ve Asilliğin Adı ‘Mermer’

Yemek odaların da artık zarafete doğru yol alıyoruz.

Yaklaşık 2 senedir gündem de olan mermer şıklığı ,sadeleşen tasarım anlayışıyla birlikte günümüzdeki kullanım alanlarını değiştiriyor. Adını hep dekor ürünlerinde ,mobilya tasarımların da keşfettiğimiz mermer farklılaşmaya devam ediyor.

Doğallık ve asilliğin adı ‘Mermer’ 

Mermer  yemek takımları ile masalarınızda şıklıklar oluştura bilirsiniz. Farklılıkları severim diyorsanız bunu sizlere tavsiye edebilirim. İstenilen renk geçişleri ile istediğiniz takımlar birbirleriyle uyum sağlaya bilirler.

Sadelik isterseniz beyaz,gri ve gold geçişli takımları sizlere önere bilirim. Modern tasarımlarla kendisine yer bulmaya devam eden mermer, tarihin ilk geri dönüşümlü malzemelerinden biri olma özelliğini de masalarımızın sunumları ile buluyor.

Farklı kesim ve modelleri ile gündüzleri keyifli zamanlarınız da  ağırlayacağınız misafirlerinize mermer supla ile şık servis, sunumlar yapabilirsiniz. Ahşap ve mermeri de bir arada doğal formu ile kullana bilirsiniz.

 

Her şeyin fazlası iyi olmadığı gibi mermer seçimlerimizi de abartmamak gerek tabii. Küçük dozlar halinde kullanıldığında göz alıcı olduğunu akıldan çıkarmamak lazım.Tabakların farklı kesim şekilleri ve farklı uygulamalarıyla beklenmedik bir görüntü yaratmak ve mermeri adeta kendi tarzınız ile özleştirmek  mümkün.

Unutmayın ki en modern evlerdeki masaları tasarlamak sizin eliniz de..

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir