Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Dekoratif Abajurlar

Hemen hemen her yatak odasında kullanılan, görsel ve aydınlatma açısından tercih edilenmikro dekoratif ürünleridir abajurlar. Ev dekorasyonu metalarından aksesuar ve aydınlatma portföyünde yer alır ancak yeni modeller o kadar dekoratifler ki dekorasyonun her alanında kullanılabilecek güzellikteler. Ürünler dekoratif güzelliklerinden gelen özellikleriyle analiz edildiğinde salt aydınlatma amacı dışında da kullanılabilecek kapasitedeler.

Şık bir mekanda rahatlıkla dekor amaçlı kullanabilir farkı abajurlarla yakalayabilirsiniz. Tabi dekorasyonda ana amacı dışında kullanılan metaların yerleştirilmesi zordur, bunu dile getirmeliyiz çünkü farklılıklarda kombinasyonu oluşturmak bazen çok kötü neticeler verebilir. Bu sebeple dekorasyonda abajur kullanımı hakkında bir yazı sizler için yayımlayabiliriz. Şimdi sezonun yeni abajurları ile sizleri başbaşa bırakıyoruz..

MobDizayn web’e görüş ve önerileriniz için aşağıdaki kutucuklara yorum bırakabilir ya da info@mobdizayn.com adresinden direkt olarak irtibat kurabilirsiniz.

Görseldeki abajur modelleri FurnisHome imzalıdır.

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir