Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Dekorasyonda Peçvörk Modası

Patchwork Style denilen peçvörk modası kimilerine göre itici asimetrik gelirken bazılarına göre ise hayat tarzı.. Bu moda psikolojik duruma göre tercih sebebi olurken, genel duygularla da seçimi etkilemkedirler.

Sevecen bir ruh ve canlı renkleri seven kişliler için peçvörk koltuklar mükemmel bir seçenek oluşturmakta. Aksi taraftran bakılacak olursa da simetri takıntısı olanlar içinse peçvörk modası oldukça itici bir moda halindedir.

peçvörk-koltuk

Peçvörk tarzda size bir tiyo, çıkma kumaşlarınız varsa onları öncelikle bir top kumaş gibi farklı desenleri asimetrik şekilde dikin ve kenarlarından düz bir şekilde kesin, eğer yapabiliyorsanız mevcut çekyat ve koltuğunuza kılıf yapabilirsiniz..

dekorasyonda-peçvörk

Dekorasyonda kullanılan asimetrik metalarda renk kombinasyonu çok önem arz etmese de sonuçta göz yormamalı. Bu açıdan peçvörkle en iyi kombinasyonu beyaz renk olacaktır.

peçvörk-moda

peçvörk-renkli-kumaşlı-koltuk

Renkli karmaşık ve birbirinden bağımsız kumaşlarla kaplanan koltuk modelleri ve dekorasyon tarzı biraz avangard çizgilerde barındırıyor ki bunu koltuklarda kullanılan lükens ayakları görebiliyoruz. Bu tarza düşkünseniz ve kullanmak istiyorsanız folklorik dekorasyon ve provence dekorasyon tarzını da oldukça seveceksiniz demektir. Ayrıca Apolena’nın renkli yastık ve masa örtüleri de peçvörk ile kombine olacak tarzda, bizce bunlara bir bakın, esen kalın..

Bir Cevap Yazın