Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Dekorasyona Apolena ile Renk Katın

Dekorasyon dünyası sürekli yeni tarzlar, anlayış ve zevklerle yenileniyor dinamik yapısından zerre ödün vermiyor. Daha önce bahsettiğimiz Provence Dekorasyon stili, Kraliyet tarzı ve country mutfak tarzı gibi modellemeler aşikar olduğumuz örnekler. Şimdi görsellerini paylaşacağımız dekoratif eşyalar ilk duyduğumuzda ismi aklımızda dekorasyon stili uyandıran Apolena markasının ürünleri.

 

Apolena ilgi çekici farklı bir tarzla ürünler çıkarıyor. Özellikle peçvörk diye tabir edilen koltuk modellemelerinde ve provence dekorasyon tarzında aksesuar olarak kullanılabilecek başarılı yastıklar, masa örtüleri, perdeler ve yatak örtüleri…

Sadece provence ve klasik dekorasyon tarzlarında değil sezonun dekorasyonda moda renkleri çiçek desen ve kilim tarzı modellere bakacak olursak Apolena modayı yakalamış gibi. Genel İkea modeli koltuk diye tabir edilen giydirmeli açıkrenkte koltuklarda genellikle Apolena tarzında kırlent ve minderler kullanılmakta.

Sadece minderlerde değil Country mutfak modellerinde ve kır evi dekorasyonu mutfaklarda ve folklorik dekorasyonda Apolena masa örtüleri gayet şık duracak.

Yanısıra kraliyet tarz da biraz zayıf kalsa da yine de yatak odalarında sandıklarda saklı kalan çarşaflarla Apolena tarzı yatak örtüleri iyi kombin olacak.

MobDizayn ev dekorasyon siteniz olarak Apolena‘yı farklı tasarım ve modeller olarak içtenlikle destekliyoruz ve sonraki paylaşımlarımızda ve sosyal etkinliklerimizde bu tarz gündemimizde olacak gibi.

Apolena online satış mağazasına gitmeniz için bu adresi tıklayın ve birbirinden güzel dekoratif ürünleri uygun fiyata sahip olun. Ayrıca telefonla sipariş için  0 224 261 31 61 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

MobDizayn web sitemizde siz de yazabilirsiniz bunun için iletişim sayfamızdaki formu doldurup göndermeniz yeterli.

4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir