Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Dekorasyon da Parçalı Tablolar

Dekorasyon anlayışı yenilikler ve yeni çıkan ürünlerle değişime devam ediyor. Son zamanlarda sıkça kullanılan ve bizim de tavsiye ettiğimiz güzel metalardan biri de parçalı tablolar. Bu tablo modeller hem şık, hem de tek başına bir dekoratif kombinasyon olma özelliğiyle çözümcül bir ürün. Genellikle çerçevesiz olan bu tablo modelleri ortama derinlik katarak çerçeveli modellere göre daha tamamlayıcı olurlar.

Çerçeveli modeller, klasik ve tekdüze modern konseptte kullanılırken çerçevesiz modeller ise daha ütopik ve sıradışı dekorasyon kombinasyonlarında başarılı sonuçlar verir. Sadece gelişi güzel sanatsal çizgiler değil, örneğin çok beğendiğim New York taksi resimli çerçevesiz tablo modeli iyi bir modern dekorasyon dizaynında kullanılabilir.

Şimdi birbirinden güzel parçalı dekorasyonlara bakalım.

 

Mobdizayn size ev dekorasyonunda kullanılan birbirinden güzel son ürün aksesuar modellerini sunmaya devam ediyor. Parçalı tablolar en az diğer aksesuarlar kadar önemli ve güzel sonuçlar çıkarabileceğiniz ürünler. Şimdi bir analiz yapalım;

Parçalı Tablo modelleri hangi dekorasyon stiline uygundur ?

  • Aslında tablo ana teması başta bunu belirler ancak yapısı itibari ile bu tablo modelleri daha çok asimetrik ve modern marjinal dekorasyon stillerine uygundur.
  • Sanatsal görseller doğal ve pozitif esintiler sunan dekoratif bir mekanda
  • Şehir profili sunan tablo modelleri daha çok home ofis dekorasyonlarında
  • Tavsiyemiz genel ve klasik dizayn edilmiş bir mekanda bu tarz tablolardan kaçınmanız ya da hat sanatı şeklinde mükemmel tablolar bu tarz mekanlarda düşünülebilir.
Not: Görseller FurnisHome imzalıdır ve Safa Mobilya mağazalarında temin edilebilmektedir. 
MobDizayn E-Bülten’e abone oldunuz mu?
Şimdi aşağıdaki e bülten kutusuna mail adresinizi kayıt edin size gelen onay mailini linki tıklayın ve yazılarımız günlük size gelsin, siz yorulmayın biz size gelelim..
4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir