Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Damla Yatak Oda Takımı

MobDizayn, blog dünyasının en dekorasyon web sitesi, sezonun en iddialı ve en alımlı yatak oda modeli Damla Yatak Oda Takımını sizlerin beyenisine sunuyor. Damla Yatak Oda Takımı safa mobilya mağazalarında en çok satanlar arasında…

Damla Yatak Oda takımı özelliklerine şöyle bir bakacak olursak; Gardrop kapaklarında, çekmecelerde, karyola başucunda ve şifonyer aynasında tamamen lake boyama ve mdf kullanılmış Ana gövde ve iskelet kısımlarda ise E1Standartlarında antikansorejen suntalem kullanılmış. Mobilya destek kısımlarında ve dikmelerde ise 30mm suntalam lerle mukavemet sağlanmış bir ürün.

 

Beyaz lake kısımlar, MDF üzerine özel CNC kesimle damla şekli verilerek takımda hoş bir görüntü sağlamış.

 

Takım 160×200 karyola ebatlarına sahipken, istenirse baza karyolaya monteli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu durumun en önemli avantajı fiyatın daha makul olmasıdır.

 

Damla Yatak Oda takımı istenirse siyah renklerde de sipariş verilebilmekte ancak MobDizayn olarak Ceviz Beyaz olan modelinin daha alımlı ve gösterişli olduğunu dile getirmek istiyoruz.

 

 

Gardrop iç kısmı ise kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilir nitelikte bölmelere sahip. Raf sayısı yeterli sayıda iken istenirse raflar kullanıcılar tarafından kaldırılabilir ve takılabilir nitelikte. Gardrop içleri genellikle dışarıdan ışıkla bile karanlıktırlar dolayısyla askılıklar harekete duyarlı ledlerle iç aydınlatması düşünülmüş. Gardrop kapağını açtığınızda sensör devreye girerek gardrop iç bölümlerini sizin için aydınlatacak.

Şifonyer, komodin ve gardrop içinde bulunan çekmece tabanlarına kumaş döşemesi uygulanmış ki Damla’yı Premium serisinde tutan en önemli özelliklerinden biri.

Gardrop genişliği 250cm, yüksekliği 220cm ve derinlğiyse 72cm boyutlarında. Bukadar geniş bir elbise dolabı içine dünyaları alır…

 

Son görselde Damla Yatak Odasının kapaklarının farklı şekillendirilmiş hali. Artık hangisi hoşunuza gider orası sizin zevkinize kalmış…

Damla Yatak Oda Takımı’nı Safa Mobilya mağazalarında bulmanız mümkün üstelik bizden söylemesi. Safa Mobilya şu ara “Geleneksel Safa %25 İndirim Günleri” nde. Bu fırsatı kaçırmayın.

Safa Mobilya İletişim

0224 443 09 90

www.safamobilya.com

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir