İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Damla Yatak Oda Takımı

Yatak Odaları 26 Şubat, 17:29'de eklendi

MobDizayn, blog dünyasının en dekorasyon web sitesi, sezonun en iddialı ve en alımlı yatak oda modeli Damla Yatak Oda Takımını sizlerin beyenisine sunuyor. Damla Yatak Oda Takımı safa mobilya mağazalarında en çok satanlar arasında…

Damla Yatak Oda takımı özelliklerine şöyle bir bakacak olursak; Gardrop kapaklarında, çekmecelerde, karyola başucunda ve şifonyer aynasında tamamen lake boyama ve mdf kullanılmış Ana gövde ve iskelet kısımlarda ise E1Standartlarında antikansorejen suntalem kullanılmış. Mobilya destek kısımlarında ve dikmelerde ise 30mm suntalam lerle mukavemet sağlanmış bir ürün.

 

Beyaz lake kısımlar, MDF üzerine özel CNC kesimle damla şekli verilerek takımda hoş bir görüntü sağlamış.

 

Takım 160×200 karyola ebatlarına sahipken, istenirse baza karyolaya monteli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu durumun en önemli avantajı fiyatın daha makul olmasıdır.

 

Damla Yatak Oda takımı istenirse siyah renklerde de sipariş verilebilmekte ancak MobDizayn olarak Ceviz Beyaz olan modelinin daha alımlı ve gösterişli olduğunu dile getirmek istiyoruz.

 

 

Gardrop iç kısmı ise kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilir nitelikte bölmelere sahip. Raf sayısı yeterli sayıda iken istenirse raflar kullanıcılar tarafından kaldırılabilir ve takılabilir nitelikte. Gardrop içleri genellikle dışarıdan ışıkla bile karanlıktırlar dolayısyla askılıklar harekete duyarlı ledlerle iç aydınlatması düşünülmüş. Gardrop kapağını açtığınızda sensör devreye girerek gardrop iç bölümlerini sizin için aydınlatacak.

Şifonyer, komodin ve gardrop içinde bulunan çekmece tabanlarına kumaş döşemesi uygulanmış ki Damla’yı Premium serisinde tutan en önemli özelliklerinden biri.

Gardrop genişliği 250cm, yüksekliği 220cm ve derinlğiyse 72cm boyutlarında. Bukadar geniş bir elbise dolabı içine dünyaları alır…

 

Son görselde Damla Yatak Odasının kapaklarının farklı şekillendirilmiş hali. Artık hangisi hoşunuza gider orası sizin zevkinize kalmış…

Damla Yatak Oda Takımı’nı Safa Mobilya mağazalarında bulmanız mümkün üstelik bizden söylemesi. Safa Mobilya şu ara “Geleneksel Safa %25 İndirim Günleri” nde. Bu fırsatı kaçırmayın.

Safa Mobilya İletişim

0224 443 09 90

www.safamobilya.com

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ebru 04 Mart 2012

Merhabalar bu modeli evgör sitesinde de görmüştüm ve gerçekten çok beğeniyorum. Bunu daha ucuza bulabileceğimiz bi yer varmı yardımcı olurmusunuz?

Editör 04 Mart 2012

Evet çok beğenilen bir model olduğunu biliyoruz. Ana sponsorumuz web sitesi http://www.safamobilya.com‘a bakınız. Teşekkürler.

 
Bumerang - Yazarkafe
2014 Yatak Odası İnegöl

2014 Yatak Odası İnegöl

0
0
6 Ağustos, 13:56
Ahşap Yatak Odası

Ahşap Yatak Odası

0
0
2 Ağustos, 13:03
2014 Avangard Yatak Odası

2014 Avangard Yatak Odası

0
0
15 Mart, 19:01
Nisan Ayı Mobilya Önerisi

Nisan Ayı Mobilya Önerisi

0
0
18 Nisan, 18:20
Mutluluğa İmzanızı Atın

Mutluluğa İmzanızı Atın

0
0
19 Mart, 14:34
2013 İnegöl Mobilya Modelleri

2013 İnegöl Mobilya Modelleri

0
0
8 Şubat, 20:04
2013 Teleset Mobilya Modelleri

2013 Teleset Mobilya Modelleri

0
0
1 Şubat, 18:54