Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Country Mutfak Modelleri

Country Mutfak modelleri tamamen kendine özgün havasıyla ve doğallığıyla özellikle villa ve bağ evlerinde tercih edilen mükemmel mutfak tasarımlarıdır. Bir diğer adıyla kır evi mutfak modeli olarak geçen Country Mutfak‘lar el işi emeğinin fazla olması sebebiyle fiyat bakımından yüksek değerlere sahip olsalarda, usta ellerden geçtiyse eğer ortaya benzersiz güzellikte olmaktadırlar.

Maddi imkanlarınız yerindeyse ve bir villaya sahipseniz mutfak dekorasyonunuzu yapmadan bu yazıya ve görsellere bakmanızı tavsiye ediyoruz. Lüks görünümünün yanısıra doğal malzemesi ve prestijyle country mutfaklar villa ya da bağ evleriniz için doğru tercih olacaktır. Bunun yanısıra sadece villalarda değil evleriniz de de kullandığınızda doğal güzelliği ve sıcak havayı yakalayabilirsiniz.

Peki mutfakları beğendik ama nerede nasıl yaptırabiliriz? Bu modeller lüks gruba girmektedirler dolayısıyla mahalle arası atolyelerde yaptırmak zor olacaktır. Bu iş için profesyonel ekip ve iyi bir usta emeği olması gerekmekte. Modellerin biraz daha ekonomik ve küçük bir mutfak için dizaynı konusunda fikir edinmek için ikea doğru adres olabilir, bunun yanısıra mudo ve tepehome’da da bulabilirsiniz.

Genellikle ahşabın zerafetini görürsünüz ancak lake klasik çizgilerde Country Mutfaklarda oldukça hoş durabilmektedir. Lake boya ve cilalanmış ahşapla bu mutfak modelleri neme dayanıklı ve mukavemetlidirler, bu sebeple nemin daha yoğun olduğu mutfaklarda bu mutfak tipini kullanmak problem olmayacaktır.

Bu eşsiz güzellikteki Mutfak Modellerin görselleriyle sizi başbaşa bırakıyoruz…

Galeriden çıkmak için ESC’e basın.

kır evi mutfak
sergenlik mutfak

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir