Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Çorum Mobilya, Dekorasyon Fuarı

İmob 2012 Mobilya fuarını sizlerle paylaşmıştık ve izlenimlerimizi belirtmiştik. Güncel haber ve içerikleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz bu sefer Mobilya fuarı Çorumda. Çorum Mobilya Fuarına gitmemiz mümkün görünmüyor ancak gelişmelerden bilgiler aldığımız sürece sizlere an be an sunmaya çalışacağız. Bu fuara gitmek istiyorsanız başvuru için yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.
Çorum İç Anadolu Bölgesinin Karadeniz Bölgesine en yakın çizgisinde olan oldukça güzel bir şehrimizdir. 2011 nüfus sayımlarına göre yarım milyonu aşkın nüfusuyla büyüyen ve gelişen bir kent konumunda. Yeni fuar merkezi ile de iç anadolunun fuar merkezi olma çabasına biz de destek veriyoruz.

Çorum modern fuar kompleksiyle Orta Anadolu’nun fuar şehirleri arasında yerini almıştır. Hızla artan nüfusu ve istikrarlı bir şekilde gelişen yapısı ile fuar organizasyonları için önemli bir bölge özelliği kazanmıştır.Mobilya & Dekorasyon Fuarı 24-27 Mayıs 2012 tarihleri arasında Çorum Fuar Merkezinde düzenlenecektir. Fuar mobilya, dekorasyon ve ev tekstili konusunda hizmet veren kuruluşları alıcıları ile buluşturacaktır.

Fuar Hakkında:

Çorum fuarlarıyla ülkemizin en büyük ticari buluşmalarına ev sahipliği yapmaya adaydır. Katılan firmalar için bölgeye açılma imkanı bulabilecekleri ve büyük iş bağlantıları yapabilecekleri yeni bir platform oluşacaktır.


Fuar sadece Çorum’da değil çevre illerde de duyurularak ziyaretçi organizasyonu yapılacaktır.

 

 

çorum 2012 mobilya fuarı

 

Tarih: 24-27 Mayıs 2012

Fuar Alanı Çorum TSO Fuar Merkezi / Çorum  Türkiye

Bir Cevap Yazın