Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Çocuk Oyun Odası Dekorasyonu ve Fikirleri

Çocuk Odası renkli ve cıvıl cıvıl olmalı herzaman çünkü onlara baktığımız anda başlar mutluluk ve güneş gözlerinde doğar yüzü gülücük saçar. Tabiatıyla orantılı seçenekleri sizler için derledik ve bu yazımızda birbirinden güzel çocuk odalarının dekorasyonu ve fikirleri var.

çocuk odası fikri

çocuk odası dekorasyon

çocuk oyun odası fikirleri

Kaynak: kerry’s papercrafts

miniklere mobilya

çocuk odası mobilya

harfler

Kaynak: adellaandco

Çocuk odası düzenlemenizde oyun odaklı bir stil yakalamanız odayı renksel ve yüzeysel manada canlandırırken sizin farklı şeyler yakalmanızı sağlayacaktır. İlk görsellerde gördüğünüz gibi hikaye kitapları için minik balkonlardan raflar duvara monte edebilirsiniz.

Birbirinden güzel resimli alfabeden büyükçe bir tablo yapabilir ve çocuk odanız için özel çok bölmeli bir konsol yaptırabilirsiniz. Onlara özel koltuklar seçerken oda renginin açık tonlarda ve silinebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

bebek odası

Kaynak: 6thstreetdesignschool

Buna ne dersiniz :) ?

bebek oyun odası

renkli mobilya

çocuk müzik odası

Kaynak: barbara.genda

Çocuk odasında kullanacağınız çok bölmeli mobilyalarınızı renkli suntalam ile yaptığınızda ortaya daha iyi sonuçlar çıkacaktır. Ek olarak görselde gördüğünüz gibi en alt rafı yukarı meyilli yapmanız faydalı ve güzel bir fikir. Birde çocuk odasını böyle sahnevari yapmanız çocuğunuzun müzik yeteneğini geliştirir belkide nedersiniz ?

sallanan koltuk

gemili genç odası

yüzen halılar

Kaynak: twiningdesign

Çocuk odasında sallanan bir kanepe nasıl olurdu? Gayet iyi düşünülmüş hem temizlik esnasında da size yardımcı olacağından kuşkumuz yok. Bir de halınızı kreatif modellerden tercih edebilirsiniz. Örnek olarak gemili bir genç odası dekore ediyorsanız burada olduğu gibi yüzen dalgalı halı modeli çok iyi olacaktır.

baby game room

young rooms

Kaynak: coreymoodgart

baby room designs

ikea genç

Son olarak belirtmeliyiz ki İkea çocuk oyun odaları için başarılı materyaller üretmekte ve kullanıma sunmakta, son görselde olduğu gibi tabi asıl olan sizin hayal gücünüzü, bebeğinizden aldığınız enerjinize yansıtmanız. Bu güçle çocuk oyun odanızı mutluluk saçan bir yuvaya dönüştürebilirsiniz ancak unutmayın ki iyi ışık ve açık renkler oldukça önemli…

gemi çilek odası

gemi genç odası

araba karyola genç odası

Kaynak: çilekodası

Çocuk odası modellemelerinde Çilek mobilyayı da ayrıca örnek göstermek istedik çünkü birbirinden güzel çocuk odası çözümleri bulunmakta.

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir