Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Chester Koltuk Takımı

MobDizayn sizlere sezonun en yeni en farklı mobilyalarını sunmaya gayret ediyor. Bu yazımızda görselleride paylaşacağımız chester koltuk takımı ve chester köşe takımını sizlerle paylaşacağız. Modernizmin dışa vurumu, konfor ve rahatlıkta buluşunca ortaya çok farklı ürünler meydana gelebiliyor.

Chester Koltuk takımını ve köşe koltuk modelini diğer koltuklardan ayıran en farklı özelliği kol kısımlarının sırt kısımları ile aynı yükseklikte olması. Model klasik çizgilere sahip diyebiliriz ancak dinamik ve diri bir duşua sahip. Bu anlamda modernizmin çizgilerinin hakim olduğu Avangard koltuk modeli diyebiliriz.

 

 

Koltuk yapısından bahsetmiştik şöyle ki model bir anlamda Yalan Dünya dizisindeki Emir (Sarp Apak) karakterinin uyku gözlüklerini takarak uyuduğu kanepeye benziyor diyebiliriz. Sırt kısımları dikiş gerdirme ile şekillendirilen koltuk modeli oturma kısımlarında ise 35HR mukavemetli kuş tüyü sünger kullanılarak konfordan ödün verilmemiş.

 

Koltuk kumaşlarında ise silinebilme özelliği olan nano teknoloji ile üretilen soft model kullanılmış. Koltuk ayakları ise ağaç oyma işlemi ile şekillenirilirken yüksek ayak kullanılmış. Özellikle yüksek ayaklı ama zerafetinden ödün vermeyen bir model arayışındaysanız bu model tam size göre.

 

 

 

Chester koltuk takımı üçlü, ikili ve berjer olmak üzere fiyatı: 3.750.00 tl.

Chester köşe takımı fiyatı ise : 3.550.00 tl.

Ev Dekorasyonunun yeni adresi MobDizyan web sitesi sizlere yeni ve farklı modelleri sunmaya devam edecek. Herhangi bir düşünceniz veya görüşünüz olursa düşünceleriniz bizimle paylaşabilirsiniz.

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir