Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Ceviz Beyaz Yatak Oda Modelleri

Beyaz Yatak odası modelleri yazımızın devamı niteliğinde olan bu yazımızda sezonun en hit ve en çok satan ceviz beyaz modelleri ile daha önce görmediğiniz sezonun yeni modellerini sergileyeceğiz. Mobilya modelleri inegöl mobilyası örnekleri olmakla birlikte lake-ceviz, parlak beyaz lam kaplama-ceviz ve ahşap kaplama-lake kombinasyonları ile sergilenmekte.

2012 son çeyreğindeyiz ve ulsulararsı MODEF Expo arefesindeyiz, dolayısıyla yeni mobilya modelleri sergileniyor ve sergilenmeye devam edecek. Sizler için paylaştığımız mobilya modelleri içinde yeni modeller olmakla birlikte seozunun en çok satan ve en hit modelleri de mevcut.

İlk modeller yeni damla yatak odası ve ısabell yatak odası olarak lanse edilen ve sezonun en çok beğenilen modeli damla yatak odasının devamı niteliğinde. Model Safa MobilyaMağazalarında sergilenmekte ve yeni modeller en az bir önceki model kadar ilgi görmekte. Görselleri bizimle paylaşan Safa Mobilya’ya teşekkür ediyoruz.

Modeller lake beyaz-ceviz e1 standarlarında suntalam kaplama bir model. Çekmeceler ve kapaklar frenleme sistemine sahipken çekmece içleri kumaş döşeli. Ayrıca karyola bazalı olarak tercih edilebilmekte.

Tabi sadece modellerin güzelliği ve göze hitap etmesi değil önemli olan. Ürünün sağlamlığı, malzemesi ve kullanışlı olması bir okadar önemlidir. Modeller garrdropları oldukça fonksiyonel özelliklere sahip. Pantolonluk, kravatlık bölümleriyle birlikte gizli çekmece, küçük ve fazla raflarla yeteri düzeyde askılıklara sahipler. Bu da modelleri dışsal olarak güzel ve içsel manada da fonksiyonel yapıyor.

Şimdilik ceviz beyaz yatak oda modelleri görsellerimiz bukadar. Sezon devam ettikçe yeni modeller mümkün olduğunca burada yayımlanacak. Tabi siz değerli ziyaretçilerimzin sürekli takip etmesi mümkün olmayabilir. Bu açıdan biz size haber edeceğiz.

 
Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir