Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Çelik Para Kasası Alırken Nelere Dikkat Edilir ?

Çelik para kasaları günümüzde birçok kimse tarafından, farklı alanlarda güvenlik ihtiyacını gidermek amacıyla kullanılmaktadır. Büyük şirketlerden küçük evlere kadar birçok alanda çeşitli model ve özelliklere sahip çelik para kasası kullanılabilmektedir.  Çelik para kasası seçimi, değer verdiğiniz kıymetli eşyalarınızın saklanmasında kullanacağınız için oldukça önemlidir. Yanlış tercihlerde bulunmanız halinde zayıf koruma nedeniyle kıymetli evrak ve eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.

Çelik para kasası tercihi için öncelikle ihtiyacınızın ölçüsünü belirlemeniz gerekir. Ne kadar iç hacme sahip bir çelik para kasası düşünüyorsunuz? Kullanmayı düşündüğünüz çelik kasa sabit mi yoksa seyyar niteliklere mi sahip olacak? Sabit çelik kasa düşünüyorsanız bunun için uygun bir yer düşündünüz mü? Bu sorulara verilecek cevaplar ilk planda almayı düşündüğünüz çelik para kasası niteliklerini kabaca ortaya koyacaktır.

Çelik para kasaları sadece yukarıda bahsedilen özellikleri ile seçilmez. Önemli seçim argümanlarından biri de güvenlik seviyesidir. Farklı kilit mekanizmalarına sahip çelik para kasalarında son dönemde dijital şifreyle oluşturulmuş güvenli kilit mekanizmaları da bulunmaktadır. Bubi tuzaklı kilitler sayesinde yanlış girilen şifrenin ardından otomatik kilitlenme modu aktif hale gelebilmektedir. Aynı zamanda bu tarz kilit sistemlerinde zorlamalarla da mekanizma kendini bloke edebilmektedir.

Çelik Para Kasaları Alımında Nelere Dikkat Edelim?

Çelik kasa alımında dikkat edeceğiniz kapak ve menteşe bölümlerindeki kalite, aynı zamanda kasanın saldırılara karşı oluşabilecek mukavemetini de artırmaktadır. Bu sebeple firmalar çelik kasa kapaklarına ayrı bir önem vermektedir.

Çelik para kasası tercihinizde mutlaka kurumsal firmaları seçmenizi öneririz. Kurumsal firmaların belirli bir kalite anlayışı ve standardı bulunmaktadır. Bu standart dışına çıkılamayacağı için üretilen kasalar kaliteli olmaktadır. Üstelik kurumsal firmaların sadece satış öncesinde değil aynı zamanda satış sonrasında da müşteri odaklı çalışması problemlerin giderilmesinde muhatap bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Merdiven altı üretim yapan firmaların satış sonrasında teknik destek vermesi ve çözüm üretmesi beklenemez.

Çelik para kasasında birçok farklı özellik bir araya gelerek kaliteli bir ürün ortaya çıkmaktadır. Bu özelliklerden bizim için en değerli olanları kaliteli işçilik ve kaliteli malzemedir. Bu iki unsur kurumsal kalite politikamız gereği çelik para kasası üretiminde vazgeçilmez ölçütlerimizi oluşturur.

Kaliteli malzeme olmadan üretilen para kasalarının her türlü saldırıya ve çevresel faktöre karşı mukavemet gücü zayıftır. Kıymetli evrak, para, mücevherat gibi değerli eşyalarınızı sakladığınız çelik kasalar için kalitesiz malzeme kullanımı ciddi bir risktir. Firma olarak kullandığımız kaliteli malzemelerin müşteriler tarafından beğenilmesi bizim için büyük mutluluktur.

Kaliteli malzeme önemlidir fakat dünyanın en kaliteli çeliği ile üretilmiş bir kasa, yanlış işçilik nedeniyle çok zayıf bir güvenliğe sahip olabilir. Bu sebeple kaliteli malzemenin de mutlaka kaliteli bir işçilik ile birleştirilmesi gerekir.

Alanında uzman personel sayesinde firmamızda çelik para kasaları büyük bir titizlikle üretilmektedir. Personelimiz son teknoloji çelik işleme makinelerini kullanarak işçilik hatalarını minimize etmektedirler.

http://www.gokerler.com.tr/Celik-Para-Kasasi,LA_123-2.html

 
2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir