Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Mevsimlerden ‘Yaz’

Bursa Mobilya

Bursa Mobilyası 22 Nisan, 13:14'de eklendi

Bursa Türkiye’nin nüfus bazında dördüncü, ekonomi ve sanayi açısından ise ikinci büyük şehridir. Devleti Aliye Osmanlı Devleti‘nin ik başkenti ve tarihi İpek Yolunun ana merkezlerinden olmuştur. Bugün bile tarih kokan hanlar ve hamamları ile donatılmış Bursa’yı gezdiğinizde, ticaretin merkezi olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Yeşili, suyu ve doğasıyla da meşhur olan büyük şehir Bursa da, tarihin soft kenti ile Küresel Metropolitenin kaynaşmasının resmini görürsünüz.
4 Milyon’a yaklaşan nüfusu ve 30’u aşkın sanayi bölgeleriyle Bursa Türkiye’nin 4 mega kentlerinden biri olma özelliğindedir. Bursa büyükşehirliğinin verdiği gelişmeyle her sektörde olduğu gibi Mobilya sektöründe de lider şehirlerimizden bir tanesidir.

 

bursa inegöl mobilya modelleri

Bursa Mobilyası deyince şöyle analiz edebiliriz, İnegöl mobilyanın üretim merkeziyken Bursa üretilen mobilyaların dünyaya açılan ticaret kapısıdır. İlgili olanlar bilirlerki genellikle şehirlerde mobilya siteleri kuruludur ancak mobilya da ilk üçte olan Bursa da mobilya sitesi yoktur. Bunun sebebi Bursa da ticaret okadar hayatın içindedir ki ana arteller tarihi ipek yolun çizgisini devamettirircesine mağazalarla doludur. Aslında Bursanın her yanı bir mobilya sitesi gibidir. Özellikle mobilya mağazacılığının en konsept çizgilerde teşhir edildiği yer; İzmir yolu caddesidir.

Bursa Mobilya Modelleri şehrin timasli gibidir. Zarif, ince hatlarda ve modern çizgilerde mobilya modelleri ağırlıktadır. Dünyanın mobilyacısı diyebileceğimiz İkea Türkiye’deki gelişim sürecine başlarken İstanbuldan sonra Bursa’ya yatırım yapmıştır. Bursa mobilyanın da başkenti olma yolunda hızla ilerliyor. Bu açıdan mobilya almadan önce Bursa Mobilyasına mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
 
2016 Aksesuar modelleri

2016 Aksesuar modelleri

0
0
8 Kasım, 15:22
Duvara Monta Duvar Ünitesi

Duvara Monta Duvar Ünitesi

0
0
12 Ağustos, 14:02
2014 Ceviz Beyaz Yemek Odası

2014 Ceviz Beyaz Yemek Odası

0
0
8 Ağustos, 15:51
2014 Yatak Odası İnegöl

2014 Yatak Odası İnegöl

0
0
6 Ağustos, 13:56
Fonksiyonel Köşe Takımları

Fonksiyonel Köşe Takımları

0
0
4 Ağustos, 15:53
İnegöl Koltuk Modelleri

İnegöl Koltuk Modelleri

0
0
3 Ağustos, 14:09
2014 Ahşap Ayaklı Koltuk

2014 Ahşap Ayaklı Koltuk

0
0
2 Ağustos, 13:59
Ahşap Yemek Odası

Ahşap Yemek Odası

0
0
2 Ağustos, 13:08
Ahşap Yatak Odası

Ahşap Yatak Odası

0
0
2 Ağustos, 13:03