Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Bursa da Bir Mobilyacılar Caddesi

bursa-mobilya-caddesi

Türkiye de mobilya deyince akla ilk gelen Bursa/İnegöl‘dür. Tabi üretim İnegölde iken vitrinde ise Bursa’nın ünlü caddeleri ön plana çıkıyor. Biz de MobDizayn olarak Bursa’nın en ünlü mobilya caddesindeyiz.

Bursa-İzmir karayolu üzerinde bulunan Beşevler Metro istasyonunun hemen önünde sırayla dizilmiş konsept mobilya mağazaları adeta şıklıkta yarışıyor. Bursa da mobilya alma telaşına düşen hemen hemen herkesin ilk aklına gelen mekan olan mobilyacılar caddesinde benzersiz tasarımda mobilya modellerini doğru fiyatla alma fırsatına sahipsiniz.

Seçkin mobilya modelleri ile başarılı dekore edilmiş mobilya mağazalarında bütünüyle mimar imzası görmek mümkün.

İnegölde ve İsmob fuarında tasarım ödüllü mobilyalar, akıllı mobilyalar ve fonksiyonel özel çalışmalar Bursa’nın bu mobilya caddesinde sıralanmış.

Cassoni, Enfa Mobilya, Safa Mobilya, Mobenzi, Muzaffer, İder, Tempur-Yatsan, Vanessa, Fuga, Havuç Genç, İberba, Ossa, Classi, Sim Mobilya ve Rendi.(Yakın zamanda Cardin Concept açılacak)… Markaların başlıca isimleri.

Siz de mobilya alma telaşına düştüyseniz ve güncel modelleri görmek istiyorsanız bu caddeyi görmeden karar vermeyin. Buraya ulaşım da oldukça kolay. Sadece Bursa dan değil Marmara, İç Anadolu ve Ege den de birçok müşteri mobilyaları görmek için buraya geliyor.

Bursa’ya geldiğiniz takdir de metro ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu mekan, aracınızla da Bursa – İzmir karayolu üzerinde olduğu için kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

ahşap-bursa-mobilya

inegöl mobilya modelleri (2)

mobilya kampanya (3)

Mobdizayn ve yazılarımız hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşın, esen kalın…

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir