Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

BUDO Yaşam Dergisi

budoyaşam-üst

budo-yaşam-dergisi-1BURULAŞ bünyesinde Bursa Deniz Otobüsleri ve Deniz Uçakları seferlerine yeni bir sinerji ve kimlik kazandıran BUDO Yaşam Dergisi, ikinci sayısı ile yine dopdolu konularla Bursa ile İstanbul arası seyahat edenlere yol arkadaşı oluyor.

Gündemi ilgilendiren ilgili haberlerle, magazin, sinema, tiyatro, aktüel, faydalı konular ve gezi gibi daha birçok konuda özgün içerik ve görsellerle seyahate enerji veren beğenimizi kazanan, oldukça başarılı bir dergi.

Dergi Bursa ve İstanbul arası güvenli, konforlu ve ekonomik yolculuk imkanı sağlayan Bursa Deniz Otobüsleri ve Deniz Hava Uçaklarında ücretsiz olarak yolcuların ilgisine sunuluyor.

Talep yoğunluğu dolayısıyla günlük sefer sayısını 7’ye çıkartan BUDO, Mayıs ayında 100 bininci yolcusunu taşırken, deniz uçakları ise günde 3 sefer yaparak şuana dek 2 bini aşkın yolcu taşıdı.

Bu doğrultuda BUDO Yaşam dergisinde reklam verenler 100 binlerce yolcuya reklamlarını yapabiliyorlar.

Sonuç olarak biz dergiyi çok beğendik ve başarılı bulduk. Bu doğrultuda derginin yayına hazırlanmasında ve içeriklerin sağlanmasında emeği geçen yönetim platformu ise reklamcılık sektöründe hızla büyüyen ve gelişen Sinerji İletişim Grubu‘na ve çalışanlarına başarılar diliyoruz.

budo-yaşam-3

budo yaşam 2

Bir Cevap Yazın