İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Blog Sitelerin Karnesi

Gündem 18 Ekim, 11:49'de eklendi

Araştırmalara göre, özellikle kadınlarda internetten alışveriş yapma amacıyla araştırmalardablog sitelerine güvenilirlik diğer sosyal reklamlara oranla oldukça yüksek ve ayrıca blog sitelerinden gerçekleştirilen reklamlardaki satış oranı daha yüksek. Bu da demek oluyor ki blog siteleri internet dünyasında hem fikrii mana da hem de ticari manada pastanın önemli bir diliminde.

Anladığımız kadarıyla ve araştırmalar ışığında görüyoruz ki blog siteleri internet dünyasında önem arz eden bir mecra. Ancak bir blog sitesinin başarıya ulaşması, trendini yükseltmesi için sabır ve azim en gerekli iki şeydir. Bununla birlikte blog sitesinin ilk etapta kendini duyurabilmesi için tek başına çabalaması da oldukça uğraş verici bir durumdur ki burada blog sitelrine yardımcı olacak çeşitli yardım çantaları mevcuttur.

Sosyal alanlar bu konuda en önemli araçtır diyebiliriz ancak bir blog sitesinin tecrübelerimizle mukabil karşılıklı değer sağlayan Bumerang platformunu unutmamak gereklidir.

Bumerang’la tanıştığımızda göreceksiniz ki blog siteniz hızlı bir ivmelenme kazanacaktır. Bununla birlikte içerikler özgün ve tasarım da düzgün olursa Yazarkafe yazarı olabilir ziyaretçi trefiğinizi arttırabilirsiniz. Tabi Bumerang bunula da kalmayarak alanında gerçekten başarılı, aktif, özgün, çalışkan bir blog sitelerini ziyaretçileri aracılığıyla değerlendiriyor. Bu bir nevi bizim değimimizle Blog karnesi.

Bu anlamda 2011 Bumerang Blog Ödüllerini değerlendirdik ve web sitelere göz attık. Gerçekten herbiri hak ettiği değeri almışlar. Şimdi 2012 Bumerang Blog Ödülleri zamanıgeldi çattı. Bir dekorasyon web sitesi olarak bütün katılımcılara ve katkı sağlayanlara başarılar diliyoruz. Bloglarınızın karnesi pekiyi olması dileğimizle esen kalın…

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

 
Bumerang - Yazarkafe
Yeni blok ‘DÜĞÜN’

Yeni blok ‘DÜĞÜN’

0
0
10 Mayıs, 11:43
Olmayan Bisiklet

Olmayan Bisiklet

0
0
19 Nisan, 09:33
Mıknatısın Gücü !

Mıknatısın Gücü !

0
0
18 Nisan, 12:15
Mevsim Salatası !

Mevsim Salatası !

0
0
17 Nisan, 10:53
Dikiş Çalışması !

Dikiş Çalışması !

0
0
16 Nisan, 11:40
Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

Gazete Mi Yoksa Top Mu ?

0
0
15 Nisan, 09:55
Doğru İletişim

Doğru İletişim

0
0
8 Mart, 20:12
Dünya’yı Açan Anahtarlar

Dünya’yı Açan Anahtarlar

0
0
2 Mart, 19:33