Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Beyaz Yatak Oda Takımları

Beyaz renk ağırlıklı ev dekorasyonu düzenlemelerinde elbetteki ürünü dışa vuracak zıt renkler ve özellikle ceviz kombinasyonlu mobilya modelleri tercihi doğru olacaktır ancak beyaz renk mobilya modelleri de beyaz kombinasyonda ihtişamlı duruşlarıyla göz doldurabilir niteliktelerdir diyebiliriz.

Özellikle lake beyaz boyama modellerin yanısıra ekru, kırık beyaz ve sedef boyama renklerde ilgi çekici ve göz doldurucudurlar. Tabi lake boyama modeller ihtişamlıdır ancak maddi konuda biraz sıkıntı oluşturabilir işte burada yeni teknolojilerle üretilen high glos parlak suntalam modeller devreye girer ve lake görünümünü daha uygun fiyata alabilme imkanını sizlere sunar.

Ayrıca parlak suntalam mobilya modelleri çizilmeye ve suya da oldukça dayanıklıdırlar. Lam kaplama sert ve mukavemetli bir yüzey imkanı verir ancak lake den ayrıcı olan tek negatif olgusu kenar pvc yapıştırmaların illaki belli olmasıdır. Bu dikkat edildiğinde ve yakından bakıldığında göze çarpar ancak genek görünümde bunu hissetmezsiniz.

Şimdi beyaz yatak oda modellerini sizler için paylaşıyoruz..

 

 

Görseller DMCA korumalıdır hiçbirşekilde izinsiz kopyalanamaz ve bir başka ortamda yayınlanamaz bu şekilde bir talep için bizimle irtibata geçmelisiniz.  info@mobdizayn.com

 

Feedburner hesabımıza mail adresinizi kayıt etmeniz yeterli.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir