İnegöl Mobilyası Nereye Gidiyor

Ofis Mobilyalarında Popüler Trend: Ortak Çalışma Masaları

Mudo Concept’te binlerce üründe sadece üç gün sürecek büyük sepet indirimi başladı!

Yeni Sezonda Safa Mobilya

Bebek Odası Dekorasyon Fikirleri

Çocuk Odası 7 Temmuz, 14:24'de eklendi

Bebek odası ülkemiz genelinde genç odası kadar rağbet görmese de imkanlar sabit olduğunda her ailede hayali kurulan güzel mekanlardır. Özellikle annelerin yavruları için hayalini kuruduğu bu güzel mekanlar için sürekli yinelediğimiz gibi yüksek masraflar yapılmasına gerek yoktur. Ev dekorasyonu için zevklerinize güvenin..

 

Bebek odası modellerine baktığımız zaman sezonun renkleri ve tarzı gözümüze çarpmakta. İmkanlarınız yerinde ve eviniz müsaitse sonuçta bebek odası dekorasyonunu bebek odası takımlarıyla düzenlemek istiyorsanız çok şanslısınız demektir. Modeller geneli itibari ile mobilya trendlerine paralel tasarımlara sahip. Avangard, modern, klasik ve country model mobilyaları bebek odalarında da görmekteyiz. Ancak Mobdizayn olarak tavsiyemiz, kullanılan malzemeye dikkat etmenizdir. Lam kaplama bir mobilya olacaksa eğer bu E1 standartarında olmalıdır.

 

 

Bebek odasında ışık çok önemlidir. Odanın evin iç bölümlerinde değil hava silkülasyonunun iyi olduğu ve ışığın iyi girdiği bir mekanında olmasına dikkat edin. Tabi burada cereyana kalmaması da oldukça önemlidir. Bebek kız veya erkek ise odanın dekorasyonuda bu doğrultuda şekillenecetir. Burada dikkat edilmesi gereken genç odasıdna bahsettiğimiz sert renk geçişleri yerine yumuşak ve açık tonlarda ama canlı renk kombinasyonları kullanılmaldır.

Odanın ferahlığı ve gürültü yalıtımı oldukça önemlidir. Ev Dekorasyonu geneli avangard mobilyalar, country mutfak ve ahşap modellemeler doğrultusundaysa, bebek odası içinde gayet güzel tamamlayıcı ahşap mobilyalar bulabilirsiniz.

 

 

Odanız mobilyaları pembe yada mavi renklerde olabilir ancak açık beyaz veya kumbeji tarzında renkler çok daha aydınlık ve ferahlık verecektir.

Not: İlk iki görsel Home Designing sitesinden alıntıdır, kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.Kaynak

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar:
 
Bumerang - Yazarkafe
Teepee kids

Teepee kids

0
0
18 Nisan, 13:38
Oda da ‘MONTESSORİ’

Oda da ‘MONTESSORİ’

0
0
5 Mart, 01:14
İkiz Çocuk Odası Örnekleri

İkiz Çocuk Odası Örnekleri

0
0
5 Şubat, 11:58
Genç Odası Düzeni

Genç Odası Düzeni

0
0
11 Şubat, 20:22
Oda Yerleşimi

Oda Yerleşimi

0
0
27 Ekim, 19:12