Banyo Dolabı Fiyatları Neye Göre Değişir ?

banyo-dolaplariDEKOSET Banyo Mobilyaları; en uygun fiyata banyonuzun güzelleştirmek için seri üretimi yaptığı banyo modellerini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Banyo dolapları evimizin en temiz en düzenli olması gerektiği yerleri banyolarımız için üretilir. Banyonun iyi bir dekorasyona sahip olması dışında temiz ve düzenli olması gerekir. Yeterli ve yerinde kullanılan banyo dolabı bu tertip ve düzen için gereklidir. Havlularımızı koyacağımız bir boy banyo dolabı ve çamaşır makinenizin içine yerleşip üzerine temizlik malzemelerinin konabileceği bir makine dolabı hem daha modern bir görünüm hem de daha düzenli bir yaşam alanı oluşturmamızı sağlar.

Banyo dolapları çok çeşitli malzemelerden üretilebilir. Suntalam plakalar suya ve neme dayanıklı olmayacağı için banyo dolabı üretiminde kesinlikle tercih edilememesi gereklidir. Banyo dolabı üretiminde mutlaka mdf ana gövde tercih edilmelidir. Banyo dolap kapaklarında ise farklı renk ve modellerde ve farklı malzemeler kullanılır. Banyo dolap kapağı olarak en az mdflam kapak olmak üzere; membran kapak, high gloss kapak, akrilik kapak olmak üzere her türlü kapak seçeneği kullanılabilir.

Banyo dolabı fiyatlarını değiştiren kapakta kullanılan malzemenin kalitesi ve banyo lavabosunda kullanılan malzemedir. Döküm lavabolar yerine artık seramik lavabolar kullanılmakta artık. Seramik banyo lavaboları klasik yerine dikdörtgen veya kare lavabolar tercih edilmesi durumunda banyo dolapları fiyatları artacaktır. Bu lavabolar klasik seramik lavabolara göre daha pahalı olduğu için bu fiyat farkı banyo dolabının fiyatını da yükseltecektir.

modern-bathroom-vanities

banyo-dolabi-modelleri

 

Banyo dolabı alanınız yeterince büyükse 80cm banyo dolabı yanına bir de boy banyo dolabı satın alarak banyo alanınızı en kullanışlı şekilde değerlendirmiş olursunuz. Küçük banyo dolapları doğal olarak daha ucuzken büyük banyo dolapları fiyatları daha yüksektir. Boy dolapları kullanarak az alana daha fazla eşyanızı yerleştirebilir ve daha az parayla daha verimli bir banyo dolabı tercihi yapmış olursunuz.

Dekoset Banyo; İkitelli keresteciler sitesin 15.blok no: 8 de sizlere en modern banyo dolaplarını, en uygun fiyatlarla sunmak amacıyla hizmet vermektedir. www.Dekosetbanyo.com web adresinden veya 0212 442 60 00 telefon numarasından banyo dolabı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir