Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo ve tuvalet hijyen olmasındaki önemi kadar göze hoş gelmesi ve ferahlatıcı bir düzene sahip olması gerekliliği açısından da oldukça önemlidir. Dekorasyondaki sadelik, ferahlatıcı etki de temiz ve hijyen görünümü doğrudan etkileyecek ve kişiye pozitif bir etki verecektir.

rnek-banyo-dekorasyonlari-1

Fayans; Banyonuzda fayans kullanımı farklı şekillerde olabilmektedir bu tamamını kaplamak ya da sadece duvarları kaplamak veyahut sadece kuşak geçmek şeklindedir. Burada dekorasyona önem verirken kullanım ihtiyacını da düşünmelisiniz eğer yalıtım başarılı değilse tamamını fayans yapabilirsiniz.

rnek-banyo-dekorasyonlari-2

Mermeri siz de zıt renkte kullanarak dekorasyona vurgu yapabilirsiniz.

rnek-banyo-dekorasyonlari-3

rnek-banyo-dekorasyonlari-4

Tavan arasında banyolarda tavanların ahşap olma handikapı bulunabilir ancak buralar için nem ve rutubet korumalı cila ve boyalarla ağaç tavanlara mukavemet sağlayabilirsiniz. Bunun yanısıra ahşap tavana kombinasyonu beyaz boya ve fayans kullanarak banyoda görselliği vurgulayabilirsiniz.

rnek-banyo-dekorasyonlari-5

Sade ve abartılmamış düzenleme genellikle şık dekorasyon sonucunu verecektir. Bu sebeple aşırılıktan kaçınmak doğru olandır.

Dekorasyonda zıt renkleri kullandığınız alanlar ürün bazlı pasifizenin abzorve edilmesini sağlar. Bu sebeple ciddi tasarımlı bir biblo ya da aksesuar yoksa sade metaları hareketlendirmek için zıt renk kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

Esen kalın…

 

 

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir