Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Bahçeye Merhaba

Kış aylarını geçirdik ve ilkbaharında sonlarındayız yazın tadını bahçelerde çıkarmak için hadi kolları sıvayalım…İç mekanın keyfini soğuk kış gecelerinde iyice çıkardık diyebiliriz şimdi havaların ısınmasıyla birlikte bahçemizi düzenleyebilir keyifli vakitlerimizi burada geçirmek için çalışmalara başlayabiliriz.

bahçe dekorasyonu (1)

Uzun zamandır bahçenizle ilgilenemediğiniz için saksılardan, bitkilere zeminden ağaçlara kadar bütün bahçenizde ne var bir liste yapabilirsiniz.

bahçe dekorasyonu (5)

Bahçenizde oluşan yabancı bitki örtüsü için güzelce bir temizlik yapabilirsiniz.

bahçe dekorasyonu (4)

Mevsim ekin mevsimi diyebiliriz siz de güzel çiçekler ekerek yazın güneşine rengarenk bir bahçeyle merhaba diyebilirsiniz.

bahçe dekorasyonu (7)

Bahçenizde genişce bir mekan varsa çimen örtüsüyle kaplamak için çimlendirme çalışmalarına başlayabilirsiniz. Kısmi yerlerde de yapay çimen düşünülebilir ancak biraz zahmet verip gerçek çimin tadına varmalısınız.

bahçe dekorasyonu (8)

Bahçenizde kullanmak üzere mobilya seçebilir ya da eskiyen ağaç masa ve sandalyelerinizi güçlendirmek için, boya-cila uygulamaları yapabilrsiniz.

bahçe dekorasyonu (2)

Bahçenizde hamağınızı asacağınız bir ağaç yoksa dert etmeyin bu iş için oldukça çözümcül metalar mevcut.

bahçe dekorasyonu (3)

Bahçede çimenler arasına taş yollar yapmanızı tavsiye ediyoruz. Doğal ve güzel durabileceği gibi kütük görünümünde taşlarla da yol yapabilirsiniz.

2 Yorum

Bir Cevap Yazın