Bahçe Dekorasyon Önerileri

Baharın gelmesiyle birlikte havaların ısınmasıyla birlikte bahçeler tekrar şenlenmeye başladı dolayısıyla bahçe ve balkonlara ilgi de arttı. Siz de bahçe ve balkonunuzu birkaç faydalı tiyo ile şenlendirebilir güzel ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.

balkon-dekorasyonu

Ahşap kasaları bilirsiniz. Paletlerde olduğu gibi kasaları da dekorasyonda özellikle bahçe ve balkonunuzda masa ve köşe koltuk olarak değerlendirebilirsiniz.

balkon-dekorasyonu-önerisi

Baharın gelmesiyle bitkiler şenlenir ağaçlar çiçek açar, balkonunuzu bu yeşillikten mahrum bırakmayın, belkide en güzel dekorasyon budur.

balkon-dekoru

Yaz tam manası ile henüz gelmeden bahçe mobilyalarınıızı alabilirsiniz malum talep ve fiyat doğru orantılıdır…

balkon dekor

Bahçenizde kullanacağınız, kırlentiler, kumaşlar, masa örtüleri kısaca herşeyi rengarenk seçin ki bahara ayak uydursun ve cıvıl cıvıl olsun.

bahçe dekorasyonu

Bahçenizde ağırlıklı eşyalarınızı cilalanmış ahşaptan yana kullanın. Bu hem doğallık hem de dayanıklılık sağlayacaktır. Sandalyelerde ise giydirmeli suya dayanıklı kumaşlardan tercih edin.

balkon dekoru

Son olarak bahçede kendinizi sandalye, koltuk gibi eşyalara hapsetmeyin. Özellikle toprak ve çimende çıplak ayakla gezinip bolca sitres atın. Oturma köşenizi varsa bir ağacın altında hazırlayın.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir