Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Armoni Stor Perde

Yoğun güneş ısı ve ışığı alan mekanlara stor perde çözüm getirmektedir. Mekanizmalı perde grubu içerisinde yer almakta ve bulunduğu ortama dekoratif bir şıklık kazandırmaktadır.Perde ve güneşlik olarak kullanılması ise ekonomik olarak maliyeti azaltmakta iki perde yerine tek perde ücreti ödenmektedir. % 100 polyester kumaştan yapılan stor perde ile içeriye alınacak ısı ve ışık miktarı istenen kadar olarak düzenlenmektedir. İstenen kadar ışık perdenin istenen kadar açılması ve kapanması ile sağlanmaktadır. Isı ve ışık kontrolü elinizde olmaktadır ve bu şekilde enerji tasarrufu da yapılmaktadır.

Kullanışlı ve şık perdeler kapandığı halde bulunduğu ortamı karanlık yapmamaktadır. İp veya zincir yardımıyla, motor sistemi ile açılıp kapanmakta ve jaluzi perde ye benzer pratik, sessiz ve hızlı açılıp kapanmaktadır. Zengin renk çeşitleri bulunmaktadır. Apreli kumaştan yapılan stor perde uzun süre kirlenmemekte ve temizliği kolay bir şekilde yapılmaktadır.http://www.armoniperde.com/stor-perde/

 

Ev Dekorasyonu siteniz MobDizayn’da siz de tanıtım yazısı yayımlamak istiyorsanız info@mobdizayn.com adresine mail atabilirsiniz.

2 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir