Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Apolena Yastık Kazananlar

Apolena Home sponsorluğunda Apolena’nın birbirinden şık 3 yastığını ziyaretçilerimize çekilişle hediye edeceğimizi duyurmuştuk. MobDizayn ev dekorasyon ve mobilya siteniz olarak bu alanda ilk hediye çekilişi çalışmamızı Apolena Teksitil firması ile yapmış olduk.

Bu sizler için birbirinden güzel yastık hediye alma fırsatını doğururken bizler içinde keyifli bir deneyim oldu. Tabi ilk çekiliş kampanyamız olmasıyla beraber inşallah yeni hediye çekilişlerimiz devam edecek bundan emin olun ve yakında ana sponsorumuz Safa Mobilya ile bu konuda bir çalışma ön hazırlığı içindeyiz, bizi takip etmeye devam edin..

Çekilişe katılım tahminimizden fazla oldu bu konuda ilginizden ötürü sizlere ayrıca teşekkür etmek istiyoruz.

Bununla birlikte çekiliş progemını bizim için yazan Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2.sınıf öğrencisi Oğuzhan Özdemir‘e çok teşekkür ediyoruz. Bu konu ile ilgili kendisine ulaşmak istiyorsanız ogzhnozdmr@gmail.com adresi ile ulaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim çekiliş sonucuna…

Bu birbirinden güzel yastıklar bakalım hangi şanslı takipçilerimize hediye edilecek birlikte izleyelim

Önemli Not: Çekiliş sonucu kazananlar lütfen en kısa zamanda mail adresleri telefon ve ev adreslerini bize iletmeleri gerekiyor çünkü 14 Şubat’a yetiştirmek istiyoruz ayrıca 3 gün içinde geri dönüş yapılmazsa yedekler belirlenip onlara gönderilecek.

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir