Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Apolena Sponsorluğunda Dekoratif Yastık Hediye Ediyoruz

mobdizayn-kampanya-ana-ekran

MobDizayn websitesini ve sosyal sayfalarını takip edenler birbirinden güzel hediyeler kazanmaya devam ediyor. Şimdi birbirinden şık ve dekoratif yastıkları Apolena sponsorluğunda hediye ediyoruz. Apolenahem tasarladığı modellerle hem de ürünlerindeki kalite sinerjisi ile başarılı ürünler çıkaran bir firma.

14 Şubat Sevgililer Günü‘ne sayılı günler kala sevgilinize verebileceğiniz çok güzel bir hediye olacak Apolena yastıklar… Ayrıca ev dekorasyonunuzda şıklıkla sergileyebileceğiniz oldukça tarz bir ürün.

dekoratif yastık
Gülün Zerafeti

Provence dekorasyon stilinizde dekoratif yerleştirme için kullanabileceğiniz Apolena yastıklar, aynı zamanda beyaz keten kaplı ya da giydirmeli bir koltuk için de mükemmel bir kırlent olacaktır.

Hediye Sepeti
Hediye Sepeti
dekoratif yastık
Huzurlu Yaşam

Hediye edeceğimiz yastıklar, Huzurlu Yaşam, Hediye Sepeti ve Gülün Zerafeti isimlerinde 3 adet yastığımız 3 şanslı takipçimize Apolena hediye edecek.

 

Yastık Özellikleri:

  • BAKIM BİLGİSİ: Gizli dikiş yöntemi ile fermuarın görünmemesi sağlanmıştır. Yastık kılıfınızdan iç yastığınızı çıkarabilir, kılıfınızı ve iç yastığınızı istediğiniz zaman makinada yıkayabilirsiniz ve ütüleyebilirsiniz.
  • KULLANIM: Yastıklarımız çift taraflı kullanıma uygun olup bir tarafı desenli diğer tarafı düz renk olarak kullanılabilmektedir. Yastık kılıflarımızın kenarlarına görünümü güzelleştirmek adına renkli biye geçilmiştir.
  • Apolena Özel Tasarım Yastıkları kumaş seçimi ve dikiş detaylarıyla şık bir dekorasyon öğesi olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

 

Peki Yastık Hediyesi Çekilişine katılmanız için ne yapmanız gerekiyor ?

  • Öncelikle MobDizayn web sitesini takip etmeliyiz. Bunun için MobDizayn Facebook Sayfasını “Beğen”memiz gerekiyor.
  • İkinci olarak shop.apolena.com web sitesine giderek “siteye üye olmamız” ve Apolena Facebook Sayfasını “Beğen”memiz gerekiyor ayrıca Apolena’nın yeni ürünlerinden sürekli haberdar olup kampanyalardan yararlanacaksınız.
  • En önemli maddemiz bu :) … 11 Şubat Salı Günü saat : 00:00 oluncaya kadar bu yazının altına yorum bırakmanız ve yorumunuza apolena.com sitesine üye olurken kullandığınız mail adresiniz ile isminizi eklemeniz…

 

Not: bu 3 şartı yerine getirenlerin yorumları onaylanacak ve yorumları onaylanan çekilişe katılma hakkı kazanacak. Kazananlar 12 Şubat Çarşamba günü video programla duyrulacak. (daha önce mobdizayn facebook sayfasını beğendiyseniz diğer iki koşulu yerine getirmemiz gerekiyor)

 

Evet hediye çekiliş şartlarını okudunuz, “dekoratif bir yastığınız olsun” herkeze bol şans, şimdi yorum zamanı..

 ÖNEMLİ DUYURU: Katılım için üç koşulşu yerine getiren takipçilerimiz, yorumlarınızı facebook yorum kutusuna değil aşağıdaki yorum kutusuna apolena sitesine kayıt olduğunuz mail adresiniz ile katılmak istediğinize dair yorum yapmanız gerekmekte.

Çekiliş 11.02.2013 tarihi itibari ile son bulmuştur kazananlara hayırlı olsun. Kazananlar :

http://www.mobdizayn.com/apolena-yastik-kazananlar/

 
58 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir