Ev DekorasyonuEv Dekorasyonu hakkında merak ettikleriniz...

Antalya’da Mobilya Buluşması

Dünyaca ünlü mobilya tasarımcıları 21-22 Eylül tarihleri arasında Antalya’da buluşuyor.

Tasarımcılar sezonun yeni trendlerini mobilya sektörüne duyuracak. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)’nin Ekonomi Bakanlığının desteği ile düzenlediği2.MOSDER tasarım buluşmaları Antalya Su Sesi Hotel’de organize edilecek.

Programa MOSDER üyesi mobilyacılar ve buna bağlı mobilya tasarımcıları SERTEX ve Yıldız Entegre AŞ. sponsorluğunda katılacak.

“Mobilya sektörünün tasarım konuları hakkında, ilgilenenlere yön gösterecek etkinlikte katılımcılar, alanında dünyaca ünlü tasarımcılar katılımcıları bilgilendirecek. Mobilya markalarının yöneticileri, mobilya tasarımcıları ile sanayiciler sektörün trendleri ve dünya modası hakkında bilgi edinecek. 

Organizasyona Mısır asıllı İngiliz ödüllü tasarımcı Karim Rashid, dünyaca ünlüArflex markasının CEO’su Fausto Colombo, endüstriyel tasarım alanında Türkiye’ye kendini kanıtlamış akademisyen Prof. Dr. Alpay Er ve endüstriyel tasarım-grafik tasarımı alanında uzman Yrd. Doç. Dr. Can Özcan konuşmacı olarak yer alacak.Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel de programa katılacak. 

MOSDER Tasarım Buluşmaları bu yıl ayrıca genel kurul toplantısı ve başkanlık seçimine de şahit olacak. 21 Eylül’de gerçekleşecek başkanlık seçiminin ardından 2 yıldır MOSDER Başkanlığı yapan Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu görevini yeni seçilen başkana devredecek.” Kayak: http://www.antalyaburada.com/haber.php?haberid=25764

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir