Annemler Seni Çok Sevecek Programı Koltuk Takımı

Annemler seni çok sevecek programı televizyon sektörümüzün en çılgın programlarından. İlk defa izlediğimde oldukça farklı buldum ve Şanslı Masa programının daha ekstrem noktası şüphesiz. Program formatı ise oldukça açık, kız anne ve babası müstakbel damat adayını tanımak için bir mekanda buluşuyor tabi mizanselleştirmek için ne yapmak gerekir tabiki işin aksi yönlerini komikleştirmek.. İşte bu görevi Surviver’ın deli dolu genci Taner üstleniyor.

Kısaca program hakkında bilgilerle girizgahımızı yaptıktan sonra asıl ana konumuz, mekanda kullanılan koltuk modeline yönelelim. Mekanda kullanılan koltuk takımı takip edenlerimiz bilir namı diğer Kuğu Koltuk Takımı modelidir. İnanın bu koltuk modelinin bugüne dek bir dizide kullanılmamış olmasına şaşırıyordum ki bu programda görmüş oldum. İşte bu mekandaki gibi geniş bir salon ve birlikte yüksek tavanlı bir mekanda bu model mükemmel duruyor.

 

 

Lüks bir villada gizli kameralarla ailelere yapılan şakaların yapıldığı programın içeriğinden bahsetmek istemiyorum. Bu konudaki görüşler izleyicilerin takdiridir. Bizi ilgilendiren kısmı dekore edilen mekan ve kullanılan mobilya koltuk takımlarıdır. İşte Kuğu Koltuk olarakl bilinen bu model gerçekten çok güzel bir model ve ev dekorasyonu sitemizde kuğu koltuk takımı adlı konumuzda detaylı incelemeyi yapmıştık.

 

 

Ev Dekorasyonunda mekanın genişliğine yüksekliği de eklenince mükemmel bir ambiansı bulmak için nasıl bir mobilya koymalııym diye düşünebilirsiniz. Genelde yayvan bir kare keskin hatlarda köşe düşünülür ancak bu model yuvarlak hatlarıyla mekanı daha dolduruyor ve burada bi eksiklikmi var sorunsalını ortadan kaldırıyor. Bu model geniş salonlarınız için tavsiyemiz.

Ürünün ayrıntılı görselleri ve fiyatları için Sponsorumuz Safa Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.safamobilya.com

4 Yorum

Fikrinizi Paylaşın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir